Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 9118
Durrës , 2618
Vlorë , 1099
Elbasan , 840
Fier , 763
Korçë , 700
Shkodër , 596
Berat , 365
Lushnjë , 333
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 16:41
Linku:
,

Durres, Super prone!!

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3

Dje 10:45 ,

OKAZION TE RRUGA E KAVAJES... AP 2+1..!!

141 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 10:45 ,

SHITET AP 1+1 I MOB .. NE ASTIR..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 10:44 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1... NE ASTIR..!!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:44 ,

PKAZION MBRAPA EUROPIANIT.. AP 3+1..!!

126 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Dje 10:43 ,

SUPER SUPER OKAZION NE YZBERISHT.. AP 3+1..!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 10:41 ,

shitje shtepie

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:41 ,

SUPER OKAZION PRAN FARMACIS 10.. AP 2+1..!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 10:38 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

44 100 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 10:34 ,

Jepet, me qira apartament 3+1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 10:23 ,

JEPET ME QIRA APARTAMENT

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:23 ,

okazion

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 10:09 ,

SHITET VILE NE PLAZH TE ILIRIA

195 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 10:02 ,

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE.

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:01 ,

SHITET KATI 2 I VILES

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:51 ,

shtitet shtepi me toke

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:31 ,

Shitet truall+ ndertese

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:26 ,

Shitet shtepia ne lagjen goric

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione