Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 10614
Durrës , 2743
Vlorë , 1182
Elbasan , 906
Fier , 829
Korçë , 743
Shkodër , 643
Berat , 409
Lushnjë , 361
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 13:31
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATESHE

147 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
27 Korr 21:32
Linku:
,

shitje

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:28
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 10

Dje 18:40 ,

SHITET:AMBIENT BIZNESI NE FIER

350 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 18:13 ,

shites super vendbanim ne kashar

108 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:41 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 17:40 ,

Qera, Vilë, Zona E Saukut, Tiranë!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Dje 17:39 ,

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 16:23 ,

Jepet shtepi me qera ne qender te Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 16:12 ,

Shitet shtepia cmim okazion

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:20 ,

Shtepi pushimi ksamil

100 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 14:53 ,

SHITET

1 950 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:32 ,

shitet shtepia

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 14:25 ,

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

28 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 14:04 ,

Shitet toka + banese.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Dje 13:54 ,

‼️ Okazion ‼️ shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 13:12 ,

Shtepi me qera ne zonen e shkozes

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:12 ,

�� Super Okazion ��

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 12:50 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BRRYL

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:50 ,

Shitet Super Ambjent te Marina ne Sarande

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:24 ,

dhoma me qera vlore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 12:09 ,

Super apartament me obor, buze detit ne Golem

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 11:47 ,

Shtëpi në Himarë me pamje nga deti

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione