Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6819
Durrës , 2233
Vlorë , 929
Elbasan , 691
Fier , 641
Korçë , 580
Shkodër , 519
Berat , 285
Pogradec , 278
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

01 Gush 18:45
Linku:
,

Okazion

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Dje 23:51 ,

Apartament me qira mujor ose javor

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 23:48 ,

Apartament dhoma

49 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 23:24 ,

Apartament

20 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 22:54 ,

Shtet shtepi Private

Numri i dhomave: 3
Dje 22:46 ,

Jepet shtëpi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:14 ,

Shitet tok

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:00 ,

Shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:43 ,

Shtepi banimi.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 19:40 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 19:22 ,

shtepi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 19:22 ,

SHITET: SHTEPI ne CERRIK

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:54 ,

Apartament me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 18:16 ,

Okazion shitet shtepia private !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 18:05 ,

Shtepi private me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
Dje 18:05 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NE VASIL SHANTO!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:26 ,

Apartament dhe Toka ne Durres

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:10 ,

Jepet shtepi me qera ne Fier ,Lagja Liri Gero

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 17:06 ,

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:04 ,

Shitet shtepi tek mali i robit durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 16:38 ,

Jepet me qera

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:02 ,

SHTEPI PRIVATE

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 15:26 ,

Jepet hyrje me qera ne zonen e Laprakes

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:26 ,

Shtepi me qera ditore

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Dje 15:26 ,

Jepet me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 14:37 ,

Jepet apartament me qera per pushime

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 14:19 ,

Shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 14:18 ,

Shtepi me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:05 ,

Shtepi me qera per plazh

35 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:58 ,

Shtepi private OKAZION TEK KLANI

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:45 ,

Shitet shtepia

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 13:19 ,

Okazion shitet shtepi private 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 13:06 ,

OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 12:43 ,

ME QIRA APARTAMENT 2+1 AFER GLOBE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 130
Dje 12:27 ,

Apartament 2+1 tek Super Kompleksi MARGA

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 12:17 ,

Jepet shtepi me qera 2+1

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim