Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 10614
Durrës , 2743
Vlorë , 1182
Elbasan , 906
Fier , 829
Korçë , 743
Shkodër , 643
Berat , 409
Lushnjë , 361
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 13:31
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATESHE

147 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6

Sot 09:17 ,

Shtepi Private, Vile ne Shitje

210 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 09:17 ,

Shtepi Shijak

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:05 ,

Apartament 3+1 me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:52 ,

Shitet Shtepi Private 300m² ne Fushe-Preze,Tirane

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:48 ,

Shtepi me qera per plazh

2 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 08:14 ,

Shitet Shtepia

40 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 08:13 ,

Shitet shtepia.

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 07:57 ,

Super apartament 2+1 tek Ali Demi

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:34 ,

Super apartament 1+1

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:33 ,

Apartamente me qira lungo mare vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 07:18 ,

Jepet shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:17 ,

Jepet Apartament me qera 2+1 te Rr Dalip Topi te Fresku

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Sot 02:36 ,

Tirane,jap me qera shtepi 1+1+BLK,kati 3,papafingo

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 02:35 ,

Jepet me qera tek Xhamlliku,1+1+anakes+banjo+verand, kati 2

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 02:35 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Dje 23:58 ,

SHITET

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:45 ,

Apartament dhoma

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 23:38 ,

#Shitet ��

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:22 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 22:09 ,

shitet shtepi private ne durres lagjia 17

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:05 ,

#ShITET��

Numri i dhomave: 2
Dje 21:41 ,

dyqan ne patos afer qendres shes qera nderroj

29 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 21:17 ,

Okazion

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 21:01 ,

Shtepi 60 m2 1dylym tok ne prush

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 20:06 ,

SHITET APARTAMENT 2+1 NE GOLEM

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:06 ,

Apartament prej 95m2 ne Tirane

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione