Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6640
Durrës , 2174
Vlorë , 866
Elbasan , 685
Fier , 594
Korçë , 584
Shkodër , 509
Berat , 276
Pogradec , 273
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.


Dje 00:49 ,

Apartament Shkolla e Bashkuar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
06 Korr 23:57 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
06 Korr 23:40 ,

Shitet lavatrice

9 000 LEK

Numri i dhomave: 1
06 Korr 23:20 ,

Shtepi private ne Fier

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Korr 22:08 ,

Shitet apartament

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
06 Korr 21:48 ,

Jepet shtepi me qera

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Korr 21:18 ,

Shitet shtëpi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Korr 20:58 ,

Okazion shtepi 3 katshe ne Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Korr 19:38 ,

shtepi plazhi ne bregdetin e golemit

40 EUR / javor

Numri i dhomave: 2
06 Korr 19:30 ,

Shtepi 72 metra

78 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Korr 17:14 ,

Shtepi private ne Fier

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Korr 15:49 ,

Jepet apartament me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
06 Korr 15:16 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 NË FIER!

99 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
06 Korr 15:08 ,

Jepet shpi me qera

270 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
06 Korr 14:26 ,

Okazion shitet shtepia private !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
06 Korr 14:16 ,

Jepet me qira 2+1 te Piaza ne qender!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
06 Korr 14:00 ,

OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
06 Korr 13:52 ,

SHTEPI NE BERAT

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
06 Korr 13:30 ,

SHITET shtepi 2 kate tek Vilat Amerikane

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
06 Korr 13:28 ,

Shtëpi Për Shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
06 Korr 13:28 ,

Shtepi ne Durres

44 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Korr 13:21 ,

Jepet me QERA apartament 2+1 ne Shkoze

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Korr 13:20 ,

SHITET shtepi 1 kat prane Hipotekes

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Korr 13:20 ,

SHITET shtepi 1 kateshe ne Xhafzotaj

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
06 Korr 13:19 ,

Shtepi 1 kat prane Myslym Shyrit

140 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
06 Korr 13:14 ,

SHITET shtepi 1 kat ne Metoq Sarande

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Korr 13:11 ,

SHITET shtepi 1 kateshe meoborr ne Durres

95 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
06 Korr 12:53 ,

SHITET HYRJE 2+1 NE QENDER TE SHKODRES

82 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
06 Korr 12:48 ,

SHTEPI ME QERA DITORE VLORE

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
06 Korr 12:44 ,

Shtepi OKAZION

Numri i dhomave: 3
06 Korr 12:04 ,

Shtepi 1+1+ verande + 270m toke

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. 

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë. 


Në fillim