Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 7983
Durrës , 2463
Vlorë , 1041
Elbasan , 769
Fier , 710
Korçë , 647
Shkodër , 539
Berat , 334
Lushnjë , 311
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

30 Nën 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 11:34 ,

SHITET AP 2+1...AFER TEG...!!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:33 ,

JEPET ME QERA AP I PERSHTATSHEM EDHE PER ZYRA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:32 ,

Okazion shitet shtepi 3+1

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 11:31 ,

SHITET AP 2+1 .. TE MEDRESEJA ..!!

96 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:30 ,

SHITET AP 2+1...78m2.!!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:29 ,

OKAZION NGJITUR ME KONKORDIN

55 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:29 ,

Shitet apartament 2+1 ne Myslym Shyri

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 11:23 ,

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT.. AP 2+1..!!

82 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 11:19 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 1+1 ..!!

30 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:17 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
Sot 11:15 ,

OKAZION NE QERRET

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:12 ,

shitet 1+1 tek ish ekspozita

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:10 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera 1+1

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 11:09 ,

Kontenier

3 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:56 ,

Shitet apartament 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:54 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3..!! AP 1+1 ..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:52 ,

OKAZION TE RRUGA 5 MAJI

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:52 ,

OKAZION TE KOMPLEKSI SIMA

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim