Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 7983
Durrës , 2463
Vlorë , 1041
Elbasan , 769
Fier , 710
Korçë , 647
Shkodër , 539
Berat , 334
Lushnjë , 311
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

30 Nën 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 12:43 ,

Shitet apartament ne zonen e ish Bllokut

189 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 12:42 ,

SHITET 3+1 KOMUNA PARISIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:42 ,

JEPET ME QIRA AP 1+1+G .. KODRA E DIELLT 2 ..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:40 ,

SHITET AP 2+1.. NE FRESK..!!

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:39 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1+Garazh .. NE DON BOSKO ...!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:35 ,

OKAZION 1+1 TE HIPOTEKA

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:33 ,

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit

159 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:32 ,

SHITET AP 1+1 .. NE FRESK..!!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:28 ,

SHITET SUPER AP 3+1 NE FRESK

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:27 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:26 ,

SHITET AP 2+1 NE MISTO MAME

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:25 ,

Dyqan

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 70
Sot 12:25 ,

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ASTIR

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 12:24 ,

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENTE TE GJIRI LALZIT

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:24 ,

OKAZION TE LIQENI I THATE

88 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sot 12:22 ,

OKAZION TE RENA E HEDHUR

63 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 12:21 ,

Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane

225 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Sot 12:20 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:20 ,

SUPER SUPER OKAZION TE RRUGA 5 MAJI

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:18 ,

OKAZION TE 5 MAJI....AP 2+1 !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:17 ,

OKAZION NE DON BOSKO

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:16 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:16 ,

OKAZION TE KOMPLEKSI TURDIU

87 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 12:14 ,

Jepet me qera Apartament 3+1, 104 m2, 350 Euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim