Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Shtëpi | MerrJep

Tiranë , 5157
Durrës , 1878
Vlorë , 747
Elbasan , 602
Fier , 480
Korçë , 474
Shkodër , 468
Pogradec , 233
Berat , 227
Shfaqni të gjitha

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


14 Korr 15:03 Shtëpi , Mirditë

Shitet

28 000 LEK

Numri i dhomave: 1
14 Korr 12:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
14 Korr 09:42 Shtëpi , Vlorë

Shitet Shtepi

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Korr 09:42 Shtëpi , Fier

okazion super shtepi 2500m2

10 EUR

Numri i dhomave: 6
14 Korr 00:10 Shtëpi , Vlorë

Shpi me qera orikum

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
14 Korr 00:02 Shtëpi , Vlorë

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
13 Korr 23:22 Shtëpi , Vlorë

Jap shpi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Në fillim