Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6862
Durrës , 2251
Vlorë , 932
Elbasan , 695
Fier , 649
Korçë , 581
Shkodër , 522
Berat , 286
Pogradec , 278
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

10 Gush 15:47
Linku:
,

Okazion

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4

24 Gush 10:49 ,

Shtepi private jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
24 Gush 10:17 ,

Banese 2+1 47m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Gush 23:52 ,

Vile ne Kurbin

Numri i dhomave: 9
23 Gush 20:17 ,

Shtepi 1+1

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
23 Gush 18:27 ,

300m toke me leje ndertimi

35 000 EUR

Numri i dhomave: 7
23 Gush 11:38 ,

Truall 306m2

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
23 Gush 11:18 ,

Jepet apartament me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Gush 23:59 ,

SHITET SHPIA

Numri i dhomave: 3
22 Gush 22:26 ,

Apartament 2+1 Gjirokaster

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Gush 22:25 ,

Okazion

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
22 Gush 21:55 ,

Okazion Apartament me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Gush 20:25 ,

Shtepi private

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Gush 11:33 ,

Shtepi ne kombinat

13 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Gush 11:25 ,

Shtepi ne Tirane

13 000 EUR

Numri i dhomave: 5
22 Gush 11:15 ,

Shite shtepi ne Sheqeras Korce

700 000 LEK

Numri i dhomave: 2
21 Gush 20:14 ,

Okazion

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Gush 18:42 ,

Shtepia ne Kucove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Gush 17:22 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 2,5
21 Gush 16:42 ,

Shtepi 3 kateshe ne Tirane

155 000 EUR

Numri i dhomave: 7
21 Gush 15:44 ,

Shtepi 21 dhjetori

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Gush 11:50 ,

shtepi

28 000 LEK

Numri i dhomave: 3
21 Gush 00:31 ,

Apartament okazion

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Gush 21:35 ,

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 3
20 Gush 18:00 ,

shitet

170 000 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
20 Gush 17:40 ,

SHÍTET SHTEPÌ

Numri i dhomave: 2
20 Gush 12:51 ,

Shtepi Private me truall ne Lushnje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
20 Gush 12:23 ,

Shtepi me qera e mobiluar ne Tirane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Gush 23:51 ,

Shitet shtepia prej 260 m2 banimi

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
19 Gush 15:37 ,

Shtepi me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
19 Gush 14:08 ,

Shtepia ne Durres

Numri i dhomave: 7
19 Gush 14:00 ,

Shitet Shtepia ne Durres

Numri i dhomave: 7
19 Gush 10:42 ,

Shtepia ne okazion

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
18 Gush 18:25 ,

SHITET SHTEPIA+OBJEKT

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Gush 14:47 ,

shtepi 3 katshe

50 EUR

Numri i dhomave: 10
18 Gush 14:35 ,

Shtepi ne Tirane

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
18 Gush 14:27 ,

shtepi 3 kate

Numri i dhomave: 10
18 Gush 10:47 ,

Jap me Qera, Apartament (vil/papafingo mbi pallat)

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
18 Gush 09:15 ,

Jepet me qera 2+1 perballe qendres CONCORD

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Gush 01:57 ,

Shes Apartament

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Gush 19:32 ,

Me qera 2+1 300 Euro Rr. Myslym Shyri

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Gush 00:52 ,

Shengjin Shitet Apartament 2+1 !

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Gush 23:12 ,

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Gush 18:04 ,

Shitet shtepi

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
16 Gush 12:12 ,

Apartament 2+1

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Gush 18:33 ,

OKAZION SHITET SHTEPI PRIVATE

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Gush 14:15 ,

Shitet nje shtepi 3+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim