Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 10614
Durrës , 2743
Vlorë , 1182
Elbasan , 906
Fier , 829
Korçë , 743
Shkodër , 643
Berat , 409
Lushnjë , 361
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 16:28
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 13:31
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATESHE

147 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6

Sot 16:28
Linku:
,

Shitet shtepia durres te vila e zogut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 16:24 ,

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 16:11 ,

Shitet shtepia private ne Ndocaj Udhakryq

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 16:08 ,

Shitet,Apartament 3+1,te golden park

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:53 ,

Shitet Super Apartament 1+1

72 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:51 ,

Qera, Apartament 2+1, Blloku , Tiranë!

2 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 15:50 ,

Shitet garsoniere 49 m2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 15:49 ,

Shitet / Jepet me qira " Ndertese 3 kate

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:42 ,

Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:24 ,

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE PLAZH, DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 15:14 ,

Shitet Truall+ vile ne Manze.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:53 ,

SHITET VILË 2-KATËSHE NË RRUGEN KRYESORE A.GOGA!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:29 ,

Shtepi plazhi 1+1 Pogradec

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera


Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Shit shtëpi në MerrJep.al


Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione