Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 7983
Durrës , 2463
Vlorë , 1041
Elbasan , 769
Fier , 710
Korçë , 647
Shkodër , 539
Berat , 334
Lushnjë , 311
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

30 Nën 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Dje 17:07 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3 .. AP 1+1 ..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 17:05 ,

Shitet, Apartament 2+1 Fresku

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:03 ,

SHITET AP 2+1 TE RRUGA E BOGDANEVE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:02 ,

OKAZION NE DON BOSKO.. AP 2+1..!!

71 780 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:02 ,

OKAZION TE KOPSHTI ZOLOGJIK .. AP 1+1 ..!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 17:01 ,

JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:00 ,

OKAZION TE GJIRI LALZIT.... !! LURA 2 ...!!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 16:59 ,

OKAZION TE ELEONORA... AP 2+1..!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:57 ,

SUPER OKAZION MBRAPA GLOBE....AP2+1...110m2..!!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:56 ,

SUPER OKAZION SHITET GAZONIERE...40m2 ..!!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 16:51 ,

SUPER OKAZION NE FRESK .. AP 2+1 ..!!

47 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:48 ,

SUPER SUPER OKAZION TE RRUGA E DIBRES ..AP 2+1..!!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 16:45 ,

OKAZION TE LURA 2 ... AP 1+1 ..!!

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:45 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ..!! AP 1+1 ...!!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 16:42 ,

OKAZION TE UNAZA E RE .. AP 1+1+V

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:40 ,

SHITET AP 3+1 NE LAPRAK.....ME HIPOTEK...!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 16:36 ,

Jepet me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:36 ,

SHITET AP 3+1 NE YZBERISHT

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:35 ,

SUPER SUPER OKAZION TE SPITALI NR 5 .. AP 1+1 .!!

52 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 16:32 ,

SUPER OKAZION TE FARMACIA 10 .. AP 2+1..!!

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim