shtepi | Vlorë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:00 ,

okazion....shtepi,kapanon dhe truall

189 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 21:00 ,

Shitet shtepi+dyqani

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 07:52 ,

Shtëpi në Himarë me pamje nga deti

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
12 Maj 09:36 ,

Shitet apartament 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 21:34 ,

Shitet Shtepi e mobiluar 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 21:33 ,

Shtepi e re +300m/2 tok e legalizuar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Maj 15:49 ,

Shtëpi me qira në Uji Ftohtë, Vlorë

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
07 Maj 15:15 ,

Apartament

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
07 Maj 13:04 ,

Shtepi prej 75m2 ne Vlore

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
01 Maj 13:16 ,

Apartamente pushimi

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
29 Pri 12:25 ,

Shtepi me qera ditore LungomareVlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
20 Pri 21:56 ,

shtepi private

Numri i dhomave: 2
19 Pri 11:07 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
13 Pri 22:35 ,

Shtepi prej 115m2 ne Vlore

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Pri 16:44 ,

Shtepi=70000€=94m2 rruge Kuzum Baba

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Pri 10:28 ,

Shitet shtepi+truall ne Kanine me pamje detin

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Pri 07:57 ,

OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
04 Pri 22:33 ,

Okazion shtepi ne lungomare vlore

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Pri 14:42 ,

Vlore shtepi me qira

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 15:00 ,

vlore qender shtepi me qira

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 14:38 ,

Shtepi ne Shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Mar 21:18 ,

Shitet shtepi private 2 kateshe

150 EUR

Numri i dhomave: 7
28 Mar 06:26 ,

Shes Shtepi dhe Truall

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 12:37 ,

Shitet shtepi 1+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Mar 15:12 ,

SHITET SHTEPI

Numri i dhomave: 2
12 Mar 21:15 ,

shtepi me qera 100 lek ne muaj 0694749420

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
05 Mar 09:36 ,

Shitet shtepi

26 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Mar 12:57 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 10:40 ,

Shtepi

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Shk 16:20 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione