okazion | Vlorë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe okazion,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj okazion Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 14:00 ,

okazion....shtepi,kapanon dhe truall

189 000 EUR

Numri i dhomave: 8
19 Pri 20:59 ,

Shitet shtepi+dyqani

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Pri 09:43 ,

Shitet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Pri 07:57 ,

OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
04 Pri 22:33 ,

Okazion shtepi ne lungomare vlore

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Mar 06:26 ,

Shes Shtepi dhe Truall

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Shk 12:06 ,

Shitet shtepi ne plazh te vjeter okazion

65 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Jan 18:14 ,

Okazion, Shtepi me truall

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Jan 15:14 ,

okazionnn shtepi dhe kapanon

185 000 EUR

Numri i dhomave: 8
15 Jan 08:27 ,

Shitet shpi private ne vlor afer spitalit

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
09 Jan 11:28 ,

okazion

125 000 EUR

Numri i dhomave: 8
27 Dhj 15:31 ,

Okazion

650 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Dhj 09:17 ,

Shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Nën 15:59 ,

PRONE NE SHITJE (VLORE)

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Nën 14:22 ,

Shitet vile 4 kate okazion Vlore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
21 Sht 12:31 ,

Okazion Shitet shtepi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Sht 23:20 ,

Okazion

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Gush 15:22 ,

Okazion apartament 1+1 shitet edhe mundsi ndrrimi

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Gush 09:49 ,

Shitet shtepia private

Numri i dhomave: 3,5
10 Gush 13:10 ,

OKAZION!!!!!

60 EUR

Numri i dhomave: 3,5
30 Korr 16:11 ,

okazion

45 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Korr 07:40 ,

Shtepi private OKAZION

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Korr 10:57 ,

Okazion

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Korr 13:02 ,

Okazion

80 000 EUR

14 Korr 17:55 ,

OKAZION SHTEPI PRIVATE NE VLORE ME TOKE 1000m2

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
08 Korr 21:36 ,

Okazion! Shitet apartament 1+1 në Orikum

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Korr 10:21 ,

Shtepi OKAZION

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Qer 12:13 ,

Okazion , Shitet Apartament 3+1

72 900 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Qer 19:28 ,

Shtepi OKAZION

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
09 Qer 23:06 ,

shitet apartament

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
02 Qer 11:21 ,

Okazion

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
30 Maj 23:43 ,

Super okazion lungomare

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Maj 17:42 ,

Vile OKAZION

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
02 Maj 15:35 ,

Okazion Shtepi me hipotek

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Pri 16:17 ,

Okazion - Shitet apartament 1+1

600 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
11 Mar 17:33 ,

Shes shtepi me pamje deti

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
23 Shk 20:18 ,

Okazion! Shtepi ne Fshat Novosele

75 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Shk 16:13 ,

Shitet shtepia OKAZION

32 000 EUR

Numri i dhomave: 1
09 Shk 12:44 ,

OKAZION!! Shitet shtepi

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Shk 09:19 ,

apartament

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj okazion | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione