Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartament lungomare | Vlorë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament lungomare,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Apartament lungomare Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:36 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne Lungomare, pamje nga deti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:21 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore garzoniere ne lungomare

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
29 Sht 09:38 Shtëpi , Vlorë

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
28 Sht 21:41 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Sht 20:36 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera lungomare per sezon vere

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
17 Sht 07:01 Shtëpi , Vlorë

Lungomare Vlore

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
29 Gush 16:11 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
28 Gush 07:28 Shtëpi , Vlorë

Apartament 1+1 me qera ne Lungomare Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
27 Gush 14:38 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
26 Gush 22:32 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
23 Gush 08:53 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
21 Gush 12:47 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
10 Gush 16:37 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
08 Gush 13:53 Shtëpi , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
30 Korr 12:33 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
28 Korr 19:40 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
25 Korr 14:19 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ne lungomare vlore

Numri i dhomave: 1
23 Korr 21:13 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ne lungomare vlore

Numri i dhomave: 1
19 Korr 15:43 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ne lungomare vlore

Numri i dhomave: 1
16 Korr 20:04 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera ditore

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Korr 16:03 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ne lungomare vlore

Numri i dhomave: 1
14 Korr 15:23 Shtëpi , Vlorë

Apartament 1+1 me qera afatgjate ne lungomare

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Korr 13:41 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
12 Korr 21:29 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera ne lungomare vlore

Numri i dhomave: 1
10 Korr 13:15 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
07 Korr 17:52 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
07 Korr 16:36 Shtëpi , Vlorë

Apartament me Qera Ditore Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
05 Korr 13:28 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne shitje,Lungomare Vlore

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Korr 23:46 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera ne Lungomare, Vlore

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
02 Korr 21:15 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera lungomare

Numri i dhomave: 1
02 Korr 21:09 Shtëpi , Vlorë

Shtepi

Numri i dhomave: 1
17 Qer 09:17 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera per sezon, tek 7 pallatet, Lungomare

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Maj 07:10 Shtëpi , Vlorë

Apartament me pamje nga deti

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Pri 15:51 Shtëpi , Vlorë

Apartament lungomare

29 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
05 Pri 15:39 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera ditore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
10 Shk 12:17 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament 1+1 afer ne lungomare

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Jan 09:23 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament - Lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Dhj 10:31 Shtëpi , Vlorë

Super Apartament 2+1 ne shitje

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
20 Sht 01:32 Shtëpi , Vlorë

Shitet apartament ne Lungomare Vlore

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Sht 12:25 Shtëpi , Vlorë

Shes apartament okazion 2+1

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Gush 09:31 Shtëpi , Vlorë

OKAZION Shitet apartament 2+1 ne Lungomare Vlore!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Korr 00:12 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera per pushues

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Korr 11:19 Shtëpi , Vlorë

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE VLORE

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Qer 19:20 Shtëpi , Vlorë

Jepet apartament me qera ditore dhe mujore ne Lungomare, Vlo

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Tet 23:17 Shtëpi , Vlorë

Vlore, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 9, 450

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
15 Tet 13:00 Shtëpi , Vlorë

JEPET SHPI ME QERA, 2+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
03 Gush 10:57 Shtëpi , Vlorë

Apartament i mobiluar ne Vlore

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Korr 10:26 Shtëpi , Vlorë

Jap me qera

110 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Korr 12:11 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera Apartament i mobiluar në Lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartament lungomare | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione