Vlorë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:19 ,

Shitet super apartament 2+1+2 ne Vlore

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 09:19 ,

Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 09:17 ,

Radhime shitet 1+1, 54 m2

51 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:17 ,

Shitet 2+1, Skele, Vlore

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 09:12 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 09:11 ,

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 04:45 ,

Shtëpi në Himarë me pamje nga deti

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 02:56 ,

Shtepi me qera !

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 21:34 ,

Shitet Shtepi e mobiluar 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:36 ,

Apartament dhoma

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Dje 14:00 ,

okazion....shtepi,kapanon dhe truall

189 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 12:14 ,

SHPIA IDEALE PER TE KALUAR DISA KOHE NE QETESI &PASTERTI..!!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 09:40 ,

Okazion! Shitet Apartament Vlore

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Maj 21:00 ,

Shitet shtepi+dyqani

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Maj 20:50 ,

Jepet me qera apartament ne Vlore

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
13 Maj 20:44 ,

Shitet ose nderrohet apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Maj 07:08 ,

Shitet

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
13 Maj 05:25 ,

Apartamente me qira

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
12 Maj 16:29 ,

Shitet apartament 2+1 ne Palase Green Coast

191 660 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
12 Maj 13:18 ,

Shitet shtepia pran sheshit te flamurit Vlore

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Maj 09:36 ,

Shitet apartament 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Maj 21:33 ,

Shtepi e re +300m/2 tok e legalizuar

46 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione