shtepi me qera per studente | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera per studente,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera per studente Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Shk 18:18 ,

Jap shtepi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
24 Jan 19:19 ,

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Nën 21:01 ,

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
16 Sht 10:29 ,

Jepet shtepi me qera ne qender te Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Sht 00:20 ,

Jepet me qera shtepi prane qendres se Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Gush 20:55 ,

Jepet shtepi me qera prane qendres se Tiranes

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
03 Nën 14:03 ,

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
23 Tet 12:24 ,

Shtepi me qera ne Tirane

Numri i dhomave: 1
18 Tet 14:26 ,

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 1
13 Tet 13:21 ,

Jap shtepi me qera per 2 studente ne don bosko 50

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
13 Gush 11:37 ,

Shtepi per studente

Numri i dhomave: 1,5
13 Gush 11:17 ,

Shtepi per studente

Numri i dhomave: 2,5
15 Maj 08:41 ,

shtepi me qera vetem per femra ( per studente )

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
04 Sht 12:13 ,

Shtepi me qera ne rrugen 5 maji

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Korr 09:31 ,

jepet shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
05 Qer 18:58 ,

Jepet me qera shtepi e mobiluar 20,000 lek

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Maj 18:45 ,

Jepet me qera shtepi e mobiluar 25000 lek

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Maj 12:13 ,

Jepet shtepi me qera

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
06 Mar 13:04 ,

shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
25 Shk 13:24 ,

jepet me qera shtepi e mobiluar totalisht

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Shk 21:39 ,

Shtepi me qera

14 900 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
01 Dhj 09:02 ,

Jepet me qera shtepi e mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Tet 15:20 ,

Shtepi me qera

3 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Tet 23:53 ,

Shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Tet 00:51 ,

SHTEPI ME QERA

Numri i dhomave: 4
19 Sht 10:00 ,

Shtepi me qera tirane

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
10 Sht 11:32 ,

Shtepi me qera ne Tirane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Gush 19:15 ,

Shtepi me qera , Don Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Gush 23:32 ,

jam shtepi (edhe dhoma me qera )

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
27 Maj 18:35 ,

Jepet me qera 1+1 shtepia ska lageshti fare

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
23 Mar 17:46 ,

Jepet me qera shtepi banimi 1+1 ne Tirane

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Shk 12:14 ,

Shtepi me qera

1 300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
02 Sht 13:15 ,

Shtepi me qera ne Vizion Plus

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Gush 23:53 ,

jJEPET ME QERA SHTEPI VILE

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Qer 11:26 ,

Jepet me qera shtepi e kompletuar 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Maj 18:19 ,

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Shk 10:52 ,

Shtepi me qera ne Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
08 Dhj 14:48 ,

Jepet me qera !

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera per studente | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione