shtepi me qera | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:01 ,

Shtepi me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 15:39 ,

Jepet shtepi me qera garsoniere

150 LEK

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
Dje 15:30 ,

shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 12:41 ,

Shtepi me qera astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 11:18 ,

Shitet ose jepet me qera!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 09:34 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 09:32 ,

Shtëpi private

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 08:40 ,

shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 01:29 ,

Okazion Jap shtepi private 1+1 me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 01:27 ,

Shtepi me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Maj 22:11 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Maj 20:56 ,

Jepet me qera

180 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
04 Maj 17:59 ,

Shtepi

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
04 Maj 14:59 Agjent për shitje të pronës ,

Qera, Shtëpi private, Rruga Tefta Tashko, Tiranë

325 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
04 Maj 14:59 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kombinat, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
02 Maj 22:21 ,

Shtepi Private me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
02 Maj 21:28 ,

Jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Maj 16:22 ,

Jepet shtepi me qera e mobiluar 1+1

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 23:39 ,

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
01 Maj 19:07 ,

Shtepi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Maj 13:08 ,

jepet shtepi me qera 1+1 e mobiluar

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Maj 09:57 ,

Shtepi private me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
01 Maj 09:15 ,

Shtepi private me qera, BLV Bajram Curri

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
30 Pri 20:04 ,

Porcelan Jepet Shtepi me Qera 2+1

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Pri 19:26 ,

Shitet shtepi private ne Bathore-Kamez

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
30 Pri 16:04 ,

Shtepi prej 70m2 ne Astir Tirane

290 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Pri 13:18 ,

Shtepi me qera

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Pri 12:46 ,

Jepet Shtepi Me Qera QYTETI STUDENTI

200 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
30 Pri 09:56 ,

Shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 21:39 ,

shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Pri 18:16 ,

SHTEPI ME QERA ,2+1 E MOBILUAR

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Pri 15:57 ,

Jepet hyrje me Qera te Kodra e Priftit

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
29 Pri 14:04 ,

SHTEPI 1+1 ME QERA

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Pri 19:29 ,

Jepet shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
28 Pri 08:55 ,

Shtepi private me qera

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
28 Pri 08:47 ,

Jepet me qera rruga siri kodra nenstacioni elektrik

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
27 Pri 21:49 ,

Shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Pri 22:00 ,

JEPET SHTEPI ME QERA (3 Dhoma+2 Banjo)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Pri 13:34 ,

Jepet shtepi 2+1 me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
24 Pri 11:04 ,

Shitet/Qera Shtepi Private tek Bulevardi Zogu I

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
24 Pri 09:15 ,

Shtepi me qera ne Tirane

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
23 Pri 19:10 ,

jepet shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Pri 09:06 ,

Shtepi me qera|tirane

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione