shpi me qera | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shpi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shpi me qera Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Maj 21:39 ,

Jepet me qera Kinostudio

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 18:13 ,

Jepet shpi me qera zona mistomames kombinat

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
05 Pri 02:58 ,

Jepet Shtepi me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 02:58 ,

Jepet Shtepi me qera

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 02:57 ,

Jepet Shtepi me qera

19 000 LEK

Numri i dhomave: 2
03 Pri 02:40 ,

Jepet shpi me qera kombinat

15 000 LEK

Numri i dhomave: 2
15 Mar 18:38 ,

Shtepi me qera ne Tirane

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
15 Mar 13:03 ,

shpi me qera

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Mar 18:47 ,

Jepet me Qera shpi private

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
23 Jan 19:58 ,

shpi me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
06 Jan 21:22 ,

Shtepi me Qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
05 Jan 05:10 ,

Jepet shpi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Dhj 18:08 ,

Objekt me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Dhj 15:38 ,

Shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
27 Tet 11:50 ,

Shpi me Qera

1 LEK

Numri i dhomave: 2
05 Tet 15:24 ,

Okazionn Shitet shtepi 2 katshe

165 000 EUR

Numri i dhomave: 8
30 Sht 17:43 ,

Shtepi me Qera Kamez

Numri i dhomave: 4
12 Sht 12:25 ,

Shpi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Sht 15:59 ,

Shitet shtepi private 2 kate.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 5
26 Gush 20:28 ,

jepet shpi me qera

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Gush 10:41 ,

Shpi private me oborr dhe parkim qendër Tirane

250 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
11 Gush 15:20 ,

Shitet shtepi private 2 kate 165€

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Korr 17:07 ,

Shtepi me qera don bosko

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
15 Qer 11:57 ,

Jap shpi me qera ne babrru tiran

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
28 Maj 15:54 ,

Shiten/ Jepen me qera shtepia

850 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 16:04 ,

Rruga don bosko 30 m mbrapa artistit

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
19 Maj 18:31 ,

Leshohet shpija me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Pri 23:45 ,

Okazion Shtepi ne Ish Bllok, shitet ose ndrohet

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
23 Pri 17:07 ,

JEPET SHPI ME QERA AFER QYTETIT STUDENTI

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
02 Pri 15:07 ,

Shtepi me qera ne Tirane

2 800 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Shk 10:55 ,

Jepet me qera 2+1

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
12 Shk 20:27 ,

Jepet shpi me qera , Vorë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
06 Shk 09:50 ,

Okazion . Tek pazari ri

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Jan 14:41 ,

Rruga don bosko 30 m mbrapa artistit

190 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Jan 18:33 ,

shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
14 Dhj 16:56 ,

shpi me qera

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
02 Dhj 20:56 ,

Shpi

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
23 Nën 09:53 ,

Shpi

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shpi me qera | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione