Shtepi me qera | Njoftimet per Kërkohet me qera ne Tiranë


Njoftime per Shtepi me qera ne Tiranë. Gjeni Shtepi me qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale. Njoftimet per Kërkohet me qera ne Tiranë.Sot 11:09 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1,tregu elektrik

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 11:09 ,

Jepet me qera apartamenti Green city

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:57 ,

Garsoniere me qera

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 10:46 ,

Garsoniere me qera ne myslym shyr

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 10:40 ,

BANESE 1+1 .KATI 1 ,shtepi private, e mobiluar.

16 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:36 ,

Jepet shtepi me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 09:54 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kombinat, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 09:38 ,

Apartament me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:20 ,

Gazionere me qera Tek 21-Shi

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:55 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 22:47 ,

Shtepi Private me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 20:24 ,

jepet 1+1me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 20:09 ,

SHTEPI ME QERA ,2+1 E MOBILUAR

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:38 ,

Qera, Vilë, Kinostudio, Tiranë.

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 18:33 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 14:49 ,

Gasoniere me qira ,te Myslym Shyri.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:41 ,

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane! 400 € /Muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 12:16 ,

Pran bllokut gazionjere me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 09:57 Agjent për shitje të pronës ,

jepet me qera papafingo

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Dje 09:44 ,

Jepet me qera 1+1 e mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 09:38 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera garzoniere tek Rruga e Durresit

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 09:36 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek fusha aviacionit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 09:36 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 ne Misto Mame(kat vile)

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 09:36 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 09:35 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne laprake

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 09:35 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 08:28 ,

JAP ME QERA VILE 1 KATESHE NE SAUK TE VJETER, ZONE TURISTIKE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
05 Maj 21:01 ,

Shtepi me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
05 Maj 20:43 ,

Apartament prej 100m2 te Pallati Kontakt ne Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
05 Maj 18:08 ,

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Maj 16:24 ,

Jepet vila me qera

Numri i dhomave: 5
05 Maj 15:30 ,

shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
05 Maj 12:41 ,

Shtepi me qera astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
05 Maj 12:20 ,

Jap me qera apartament

245 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.

Kërkime të ngjashme

qera Qera qera Qera Qera Qera Qera QERA qera qera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione