Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamez | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamez,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamez Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:41 ,

Shitet shtepi 1 kateshe në Kamez

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 20:02 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:55 ,

Shitet shtepi privante ne kamez + 2 dyqane buze rruge

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 170
03 Gush 14:23 ,

Shtepi ne shitje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
02 Gush 14:21 ,

shitet per arsye emigrimi

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Korr 18:18 ,

Jepet shtepi me qera Institut, Koder Kamez

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
12 Korr 22:29 ,

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Qer 16:38 ,

Shitet Shtepi 1 Kat ne rrugen Berisha qender Kamez

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Maj 08:49 ,

Apartament me qera Kamez

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Maj 20:50 ,

Shtepi

6 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
05 Maj 10:30 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kamez

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
01 Maj 09:56 ,

Shitet shtepi dy katshe dhe toke dy dynym toke

10 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
29 Pri 16:01 ,

Shitet shtepi private ne kamez

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Pri 09:49 ,

Shpija me qera ne Bathore, Lagjia nr. 1, Kamez

160 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Pri 16:39 ,

Shitet shpi private

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
24 Pri 12:55 ,

JEPET ME QERA

Numri i dhomave: 2
18 Pri 22:18 ,

Jepet me qera

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
26 Mar 20:38 ,

JEPET ME QERA VILE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
21 Mar 04:27 ,

Shitet shpi private

75 000 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Mar 04:27 ,

Shitet shtepi

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Mar 04:27 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Mar 13:16 ,

Jepet shtepi me qera Institut,Koder-Kamez

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
11 Mar 01:14 ,

shitet shtepi

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Mar 14:04 ,

Shtepi me qera ,Institut Koder-Kamez

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
25 Shk 17:07 ,

shtepi me 3 dhoma ne kamez

1 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Shk 02:41 ,

SHITET SHTEPI PRIVATE NE KAMEZ

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Shk 14:08 ,

Shtepi me qera bathore kamez

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Shk 22:33 ,

Shitet vila

250 000 EUR

Numri i dhomave: 10
09 Jan 17:45 ,

Shitet shtepi ne kamez lagjia fruti kultur rruga paqsori

13 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
08 Jan 21:26 ,

Jepet me Qera !!!

Numri i dhomave: 3
26 Dhj 17:25 ,

Jepet me qera ne kamez

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
26 Dhj 15:09 ,

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
21 Dhj 17:10 ,

Jepet me qera ne kamez

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamez | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione