Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jepet me qera ne sauk | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jepet me qera ne sauk,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jepet me qera ne sauk Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:49 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 80M2 400 EURO 21 DHJETORI RRUGA KAVAJ

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 15:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 mbrapa Kesh-it

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 01:40 Shtëpi , Tiranë

gazoniere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet ambient me qera ne yzberisht

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Dje 19:30 Shtëpi , Tiranë

Klinik Dentare me qera , 5 Maji , 39.000

39 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 19:27 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera , rr. Myslym Shyri , 1+1 , 600 euro

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 17:43 Shtëpi , Tiranë

Garsionere me qera ne Tirane

Numri i dhomave: 1
Dje 17:01 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA TEK PAZARI I RI

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:45 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

280 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 14:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera super vile luksoze!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 13:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera vile 3 kateshe ne Fresk

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 11:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet Garsoniere me qera

14 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 10:14 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere,25.000 lek,Ish fusha Aviacionit

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 00:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera e mobiluar ne pazari i ri tirane

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
28 Sht 23:00 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Sht 00:53 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT I MOBILUAR ME QERA

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Sht 22:38 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 1+1 70 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
27 Sht 21:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepia

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Sht 20:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepia

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
27 Sht 12:59 Shtëpi , Tiranë

OKAZION

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Sht 12:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati i 2 i viles (Medrese) 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
27 Sht 11:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1+Parkim(21 dhjetori ) 500 Euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Sht 20:03 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
26 Sht 17:18 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 Tirane

15 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Sht 15:37 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
26 Sht 13:01 Shtëpi , Tiranë

qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Sht 20:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera Ne Krahe te QYTETI STUDENTI

150 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
25 Sht 19:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 2+1+1 ,Tirane, Zogu i zi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Sht 19:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Sht 15:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ambient 90 m2 rruga siri kodra

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
24 Sht 14:22 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera totalisht i mobiluar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Sht 09:49 Shtëpi , Tiranë

Hyrje me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Sht 07:38 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 3+1+post parkimi, HOXHA TAHSIN

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Sht 17:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi me Qera (*KINOSTUDIO* tek Fakulteti i mjekesis)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Sht 15:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1 45000 leke ne Qytet Studenti

450 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Sht 15:06 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati i 2 i nje vile 500 euro te Farmacia 10

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
23 Sht 14:44 Shtëpi , Tiranë

Grasionere me qera

Numri i dhomave: 1
23 Sht 00:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Sht 23:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
22 Sht 23:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jepet me qera ne sauk | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione