fresku | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fresku,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fresku Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:34 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
03 Maj 09:07 ,

1+1 tek Restorant Fresku

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
29 Pri 12:38 ,

Jepet me qera ,Apartament 2+1 tek Fresku

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Pri 10:36 ,

Shitet shtepi apartament

52 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Pri 11:55 ,

Shtpi 2+1 Emobiluar pjesrisht 250 milek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
26 Pri 14:42 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament ne Fresk 2+1

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Pri 15:15 ,

HYRJE TEK FRESKU 2+1 E MOBILUAR PALLAT KATI 3

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Pri 15:54 ,

Jepet me qera ,Apartament 1+1 tek Fresku

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Pri 17:14 ,

Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Pri 17:14 ,

Jepet me Qera, Apartament 2+1, tek Fresku

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Pri 12:53 ,

Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Pri 10:11 ,

Jepet me Qera, Apartament 2+1, tek Fresku

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 03:40 ,

Shitet , Apartamenti 2+1 ne Fresk

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Mar 13:01 ,

Shitet, Apartament 2+1 Fresku

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Mar 14:00 ,

Jepet me qera godine 2-kateshe , Fresku

2 000 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
15 Mar 12:36 ,

Shitet, Vilë, Fresku

399 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 11:29 ,

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE FRESKU

66 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Shk 15:35 ,

Jepet me Qera, Apartament 2+1, tek Fresku

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 12:07 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Shk 11:54 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
09 Shk 10:27 ,

Shitet 2+1 ne Fresk

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Jan 10:48 ,

jepet ambjent qera fresk

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Jan 10:44 ,

jepet ambjent qera fresk

138 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Jan 20:29 ,

Okazion Apartament 3+2 Tek Fresku

550 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
11 Jan 11:10 ,

Qera, Apartament 3+1,Fresk

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
11 Jan 11:10 ,

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

57 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
11 Jan 11:10 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

52 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Jan 11:09 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Jan 11:09 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Jan 11:09 ,

Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Dhj 13:32 ,

Jepet me Qera, Apartament 3+1, tek Fresku

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
19 Dhj 12:43 ,

Shitet,Dublex,Fresku

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Dhj 14:18 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 14:10 ,

Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Dhj 13:29 ,

Shitet, Apartament 2+1, tek Fresku

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Dhj 11:37 ,

Apartament 2+1 per shitje tek Fresku

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
11 Dhj 15:02 ,

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
10 Dhj 18:27 ,

Shtëpi private me qera 3+1,FRESKU

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fresku | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione