apartament me qera | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj apartament me qera Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:43 ,

Apartament prej 100m2 te Pallati Kontakt ne Tirane

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:30 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne Ali Dem

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:21 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 ne laprake

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:09 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:01 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 ne Misto Mame(kat vile)

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:49 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek fusha aviacionit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:20 ,

Jap me qera apartament

245 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:47 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 te Vasil Shanto

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:46 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 2+1 tek 5 Maji (kat vile)

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:46 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga kavajes

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 11:45 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek pallatet Agimi

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Sot 11:44 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Him Kolli

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 11:23 ,

Jepet me qera apartamenti 1+1 bosh

25 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 11:18 ,

Shitet ose jepet me qera!

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 01:29 ,

Jepet me qera 1+1 ne Bllok

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:09 ,

Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Zogu I Parë,

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 10:20 ,

Qera, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 09:35 ,

Jepet me qera apartament 1+1

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 09:32 ,

Jepet me qera apartament 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Maj 21:40 ,

Jepet me qera apartament 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
03 Maj 21:40 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1ASTIR

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Maj 21:40 ,

APARTAMENT ME QERA YZBERISHT , KOMPLEKSI MOLLA

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
03 Maj 18:03 ,

Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Maj 13:25 ,

Apartament 2+1 per qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
03 Maj 09:55 ,

JEPET ME QERA 2+1, TEK KAFJA E RREMES!

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
03 Maj 09:17 ,

Jepet me qera apartament 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
30 Pri 20:05 ,

JEPET ME QERA 1+1 NE BLLOK

250 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament me qera | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione