Shtepi ne shitje | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ne shitje,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi ne shitje Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:19 ,

Okazion shitet shtepi private 3+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 12:48 ,

shtitet shtepi me toke

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:17 ,

Shitet shtepi private me ipotek

Numri i dhomave: 8
Sot 11:14 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kombinat, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 11:05 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 09:46 ,

Shitet shtepi Banimi Berzhite

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 09:33 ,

Shtepi

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sot 09:32 ,

Shtepi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:37 ,

SUPER ULJE!!!! Shtepi me qera,totalisht e mobilur,Fakul.Mjek

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
Sot 00:29 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Sot 00:05 ,

Shtepi me qere ish Tregu ELekrik

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 00:02 ,

Shitet Shtëpia

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sot 00:02 ,

Shtepi 1+1 tek ish restorant Durresi

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Dje 21:35 ,

shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 21:20 ,

Jepet shtepi me qera te spitali ushtarak

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 20:43 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 20:43 ,

Shitet

97 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 20:03 ,

Apartament

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:33 ,

Shitet shtepi private ne Vore (koder vore)

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:33 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:26 ,

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar.

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 11:44 ,

Jepet shtepi me qera

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:36 ,

Shtepi private 115.000 euro , kombinat

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 09:46 ,

Jepet shtepi me qera garsoniere

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 08:12 ,

Okazion! Jepet me qera super apartament

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 00:48 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
19 Pri 22:11 ,

shtepi

200 LEK

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi ne shitje | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione