Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera shtepi private me oborr | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera shtepi private me oborr,kategori Shtëpi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera shtepi private me oborr Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:03 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 11:10 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi private 2+1 me qera, Qendër

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Nën 10:13 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi me Qira

Numri i dhomave: 3
24 Nën 14:26 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 3+1 NE YZBERISHT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
21 Nën 11:47 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me oborr me qera

48 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Nën 12:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private prane Qendres

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
27 Tet 13:10 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

260 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
18 Tet 00:37 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private dy kateshe ne Shkoze

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Gjendje: I ri
11 Tet 21:16 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private me qera 200 Lek/Muaj

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Gush 13:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi private me qera

350 EUR /

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Gush 11:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi private me qera

350 EUR /

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
08 Gush 11:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private 1+1 me qera, Brryli

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
06 Korr 13:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 i mobiluar

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Korr 12:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

Numri i dhomave: 1,5
23 Qer 05:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Gazoniere

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
12 Qer 11:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private 300 m2 ne Shkoze

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Maj 20:28 Shtëpi , Tiranë

Jept me qera shtepi private 2+1

250 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
14 Maj 18:50 Shtëpi , Tiranë

Jipet shtepi me qera 2+1 e kompletuar

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
13 Pri 11:06 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private ne allias

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
11 Pri 09:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private Stacioni Trenit.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
01 Pri 21:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
29 Jan 16:18 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ose ne shitje ne Sauk i Vjeter

700 EUR

Numri i dhomave: 7
17 Dhj 14:46 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera shtepi private 1+1 ne Sauk

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Tet 22:05 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private e kompletuar tersishtt.

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 190
02 Tet 02:33 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi me qera tek mbikalimi i Sauk i Vjeter

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
25 Sht 18:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
22 Sht 09:26 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
10 Sht 05:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 4
05 Sht 00:24 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
04 Sht 11:14 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
30 Gush 13:29 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera; 2+1 me oborr; shtepi private

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Gush 18:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private.

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
07 Gush 14:05 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
12 Qer 22:49 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
28 Maj 18:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi private me qera ne Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
27 Maj 08:20 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
26 Maj 11:43 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private prane shkolles 'A.Z. Cajupi'

285 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
10 Maj 17:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet qera

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
10 Maj 17:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

280 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
01 Maj 09:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera shtepi private me oborr | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione