Kombinat | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombinat,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombinat Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:22 ,

Jepet me qera shtepi private ne Kombinat, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 12:20 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
20 Pri 20:03 ,

Apartament

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Pri 10:36 ,

Shtepi private 115.000 euro , kombinat

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
19 Pri 08:44 ,

Apartament 2+1ne kombinat.

53 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Pri 18:13 ,

Jepet shpi me qera zona mistomames kombinat

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Pri 13:33 ,

Shitet: Ne kombinat bisnes KAFE & PICERI

165 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
03 Pri 21:28 ,

Shtepi prej tre kat

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Pri 02:40 ,

Jepet shpi me qera kombinat

15 000 LEK

Numri i dhomave: 2
29 Mar 09:52 Agjent për shitje të pronës ,

Shitet 1+1, mundesi per 2+1 ne Kombinat 90m2

58 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
07 Mar 14:41 ,

Shtepi me qera

1 900 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
06 Mar 13:09 ,

Shitet Garsionere Prane Kombinatit

33 500 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Shk 19:00 ,

SHTËPI PRIVATE PAS MINIBASHKISË NË KOMBINAT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
10 Jan 22:12 ,

Shitet okazion ne Kombinat

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
02 Jan 11:15 ,

Jap shtepi me qera

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
28 Dhj 10:45 ,

SHITET SHTEPI 1+1 KATI 2 45 MILJON LEKE

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
24 Dhj 09:05 ,

Jepet shtepi me qera ne Kombinat.kat i 1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
22 Dhj 14:40 ,

Shitet Shtepia ne Tirane

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Dhj 14:32 ,

Shitet shtspi ne kombinat

65 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
16 Dhj 11:49 ,

apartament ne shitje

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Tet 17:48 ,

Shtepi +toke 1000m

190 000 EUR

Numri i dhomave: 8
07 Sht 10:01 ,

Shiteet apartament ne kombinat 75 m2

580 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
06 Sht 17:14 ,

Okazion Shitet Apartament Kati 2 2+1 75m2

58 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
02 Sht 21:10 ,

Shitet shtepi private ne Kombinat

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
31 Gush 20:10 ,

Shtepia jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Korr 16:19 ,

Në Kombinat, Shitet Apartament 1➕1

63 050 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Korr 10:26 ,

Shtepi OKAZION

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Korr 21:43 ,

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
21 Korr 14:50 ,

Tiranë

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Korr 09:48 ,

OKAZION Shtepi Private 117m + 650m Toke Kombinat

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Qer 17:31 ,

Shtepi private dhe truall 355 m katror

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Qer 15:21 ,

Qera 3+1 250Leke/muaj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
09 Pri 13:04 ,

Kerkoj

1 LEK

Numri i dhomave: 2
16 Shk 11:33 ,

Jepet shtepi me qera ne rrugen e Qelqit

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombinat | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • kombinat në kategorinë Shtëpi
  • kombinat në kategorinë Apartamente
  • kombinat në kategorinë Shtëpi
  • kombinat në kategorinë Vendbanime
  • Kombinat në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Kombinat në kategorinë Shtëpi
  • Kombinat në kategorinë Apartamente
  • kombinat në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Kombinat në kategorinë Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë
  • Kombinat në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione