Astir | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Astir,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Astir Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:05 ,

Jepet me qera super apartament 1+1 i mobiluar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 16:25 ,

OKAZION NE ASTIR.. AP 2+1 ME HIPOTEK..!!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 14:43 ,

Jepet me qera apartamneti 1+1 super mobilim

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 11:51 ,

SUPER OKAZION NE ASTIR.. AP 2+1 ME HIPOTEK..!!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 11:35 ,

JEPET ME QIRA AP 2+1... NE ASTIR..!!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
19 Pri 17:50 ,

SHITET AP 2+1 ME HIPOTEK NE ASTIR... ME HIPOTEK..!!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Pri 14:01 ,

SHITET AP 2+1+V I MOBILUAR.. NE ASTIR..!!

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Pri 11:12 Agjent për shitje të pronës ,

Shitet 2+1 Bar Artisti

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Pri 18:54 ,

Shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Pri 14:15 ,

Shitet apartament 2+1 Astir

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Pri 19:22 ,

APARTAMENT 1+1 PER QERA NE ASTIR!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
15 Pri 14:45 ,

Apartament prej 110m2 ne Tirane

82 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
15 Pri 11:13 ,

Jepet me qera 1+1 bosh vetem me kuzhin

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Pri 22:35 ,

Shtepi me qera 3+1 e kompletuar

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
12 Pri 10:17 ,

Jepet me qera 3+1 kati 2 i nje vile!Astir

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
08 Pri 05:51 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 ASTIR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Pri 05:51 ,

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE ASTIR

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
08 Pri 05:51 ,

Jepet me qera apartamenti 2+1 Astir

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Pri 13:53 ,

Shtepi prej 130m2

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
07 Pri 13:53 ,

Jepet me qera 2+1 i mobiluar.Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Pri 02:40 ,

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR

49 700 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
31 Mar 16:16 ,

Shitet apartament 2+1 +2 Astir

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
31 Mar 16:12 ,

Shitet apartament 2+1+2 (tualete) ne Astir

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Mar 10:38 ,

Jepet garsionere 1+1 ne Astir 25000lek

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
28 Mar 21:49 ,

Jepet me qera 2+1

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
24 Mar 03:42 ,

Aparatment 2+1 per shitje ne Astir,te Bulevardi

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Mar 20:54 ,

Shitet apartament 2+1

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
22 Mar 13:15 ,

APARTAMENT 2+1 PER QERA NE ASTIR!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Mar 19:00 ,

Apartament 2+1 per shitje ne Astir "Alpha Bank"

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Mar 12:39 ,

Shitet Apartament 2+1 plus post parkimi ne Astir

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
19 Mar 12:19 ,

Apartament per shitje "Astir"

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Mar 04:35 ,

Astir Bulevardi Migjeni siper Greys Bar

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
10 Mar 15:45 ,

Jepet Duplex me qira 2+1+2 ne Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
10 Mar 13:59 ,

Apartament me qera 2+1 astir

380 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Astir | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione