Apartment | Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartment ,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Apartment Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 01:57 ,

Shitet Apartment

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Pri 02:45 ,

Shitet shtepi private (porcelan)

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Mar 19:28 ,

Apartment me qira tek Komuna e Parisit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Mar 17:48 ,

Apartment 1+1 me qira tek Zogu i Zi per 210€

210 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
31 Mar 16:11 ,

Shitet apartment 2+1 tek 21-Dhjetori

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Mar 11:42 ,

OKAZION Shitet Apartment 1+1 ne Laprake 49.000€

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Mar 11:29 ,

Jepe me qira apartment 1+1 tek 21, inxhinieria

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 16:49 ,

Jepet me QIra 1+1 tek pazari i Ri

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Shk 14:59 ,

APARTMENT 1+1 NE SHITJE TEK MINISTRIA E ARSIMIT

74 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Shk 08:54 ,

Jepet me qera 2 +1 tek Hotel Hilton

360 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Shk 15:16 ,

2+1 liqeni thate . Hipoteke

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
08 Shk 10:40 ,

Shitet Apartment

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Jan 10:45 ,

Jepet apartment me qira 3+1 tek 21 Dhjetori

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Jan 08:28 ,

Shitet apartment 3+1+1

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Jan 19:21 ,

Jepet apartment me qira tek Zogu I Zi 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
09 Jan 10:40 ,

Qera, 2+ 1 Apartment,Sheshi Willson, Tirana

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
09 Jan 10:38 ,

Qera, 2+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Jan 20:02 ,

House for rent. Shtepi me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Dhj 11:29 ,

apartment

350 000 LEK

Numri i dhomave: 2
28 Dhj 18:08 ,

crystalalbania

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Dhj 14:30 ,

Jap me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Dhj 01:19 ,

hyrje

550 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Dhj 13:07 ,

Qera, 2+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Nën 10:20 ,

Qera, 2+ 1 Apartment, Komuna E Parisit, Tirana

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Nën 11:01 ,

Jepet me qera

36 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Nën 20:36 ,

Apartment 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Nën 13:05 ,

Shtepi me qira

Numri i dhomave: 3,5
31 Tet 16:03 ,

Apartment 1+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Tet 22:47 ,

Super apartment

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Tet 18:56 ,

Shitet Super Apartment 2+1 Astir!

850 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Gush 12:57 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartment luksi 2+1+2•

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Gush 12:47 Agjent për shitje të pronës ,

Jepet me qera apartment 2+1 •

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Qer 15:56 ,

For rent second floor of a private house

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
15 Qer 15:04 ,

APARTMENT ME QIRA 1+1 LIQENI I THATE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Maj 16:02 ,

apartment 2+1 rruga Fortuzit

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Maj 19:22 ,

Apartment me qira ne KAMEZ rruga Berisha

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Maj 11:48 ,

Jepet apartament 2+1 me qira ne Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Mar 22:13 ,

Apartament 2+1 per shitje tek Fusha e Aviacionit!

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Shk 20:08 ,

Apartament prej 100m2 ne Tirane

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Jan 08:27 ,

Apartment 2 + 1 +2 Balconies +2 Toilets

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Jan 16:09 ,

Okazion apartment 4+1

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
07 Jan 13:01 ,

Apartment 1+1 kompleksi delijorgji

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Jan 15:51 ,

Super luxury apartment

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Dhj 16:41 ,

JEPET ME QERA APARTMENT 3+1+2 PRANE RRUGES SE KAVA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartment | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione