Tiranë | Vendbanime | Shtëpi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shtëpi | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 02:12 ,

Jepet apartament 1+1 me qira ne Bllok

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:12 ,

Jepet apartament 1+1 me qira ne don bosko

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 02:12 ,

Jepet apartament me qera 1+1 ne Don Bosko

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:12 ,

APARTAMENT ME QIRA 2+1 NE RRUGA E KOSOVAREVE

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:12 ,

Jepet apartament 1+1 me Qira "Astir"

2 700 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:12 ,

Super apartament 2+1 me qira tek Myslym Shyri

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Sot 02:12 ,

Super apartament 1+1 me qira tek Stacioni Trenit!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 02:12 ,

Super apartament per qira 1+1 tek Rruga e Dibres!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 02:12 ,

Dupleks me qira tek Kodra e Diellit!

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 02:12 ,

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE DELIJORGJI

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:11 ,

Apartament 2+1+2 per shitje tek liqeni i that!

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:11 ,

AMBJENT ME QIRA PER ZYRA PRANE LICEUT

1 536 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 02:11 ,

shitet apartament 2+1 tek fusha e aviacionit

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:11 ,

JEPET APARTAMENT ME QERA 2+1 ASTIR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 02:11 ,

APARTAMENT ME QERA 2+1 MOBILUAR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 02:11 ,

Apartament 2+1 ne shitje prane qendres Globe

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:11 ,

Jepet me qira apartament 2+1 tek Stacioni Trenit!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 02:11 ,

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Siri Kodra!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 02:11 ,

Jepet me qira apartament 2+1 te Zogu i Zi !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:10 ,

Jepet apartament 1+1 bosh per zyra tek rruga e kavajes

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 02:10 ,

Jepet apartament 1+1 me qira ne Selit!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
Sot 02:10 ,

Jepet apartament 1+1 me qira ne rrugen e Dibres!

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 02:10 ,

Jepet me qera apartament 2+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 01:57 ,

Shitet Apartment

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:26 ,

Dyqan

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 70
Sot 00:23 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
Sot 00:15 ,

SHITET/JEPET ME QIRA VILA

1 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Dje 23:29 ,

Shitet 1+1 prane Qsut

46 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 22:44 ,

Shtepi me qera yzberisht

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:43 ,

Selite e Vogel Rr. Qemal Butka mbrapa masterit Marin Barleti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:42 ,

Shtepi

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:41 ,

Shtepi private me ipotek

Numri i dhomave: 8
Dje 22:37 ,

Jepet Shtepi me qera 2+1

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 21:09 ,

Shitet: Ne kombinat bisnes KAFE & PICERI

165 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 20:09 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 20:08 ,

Shitet

97 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 19:05 ,

JAPIM SHTEPI ME QERA

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 18:57 ,

Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

49 500 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shtëpi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione