Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4372
Durrës , 1881
Elbasan , 677
Vlorë , 669
Fier , 623
Korçë , 498
Shkodër , 391
Lushnjë , 291
Berat , 290
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 23:44
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 02:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 23:59 ,

Jepet shtepi me qera Ali Demi

220 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 23:44
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Dje 22:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:31 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Dje 22:16 ,

Shtëpi në shitje

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:09 ,

Shitet Delijorgji 2+1+2+mobiluar

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:13 ,

shitet shpia me truall dhe ullishte

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:00 ,

Okazion shitet shtepi 3+1

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 20:48 ,

Shitet shtepi private zhupan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 20:23 ,

Tiranë shitet shtëpi private te Kthesa e Kamzës

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 20:22 ,

Shitet Shtepia 2+1

58 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:42 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 19:20 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 18:53 ,

Okazion shitet shtepia private !!

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 18:48 ,

Apartament 2+1 Okazionnn (Ndrrohet)

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:38 ,

Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 18:37 ,

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 18:36 ,

Shitet 2+1 ne Lungomare

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:36 ,

Lungomare - Shitet apartament 2+1 ne vije te pare

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 18:35 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:35 ,

Radhime shitet 1+1, 54 m2

51 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:35 ,

Shitet 2+1, Skele, Vlore

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:11 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ..!! AP 1+1 ...!!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:09 ,

SUPER OKAZION MBRAPA GLOBE....AP2+1...110m2..!!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:09 ,

OKAZION TE LURA 2 ... AP 1+1 ..!!

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:06 ,

SUPER OKAZION SHITET GAZONIERE...40m2 ..!!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 18:05 ,

SUPER OKAZION NE KAMEZ

39 140 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:04 ,

OKAZION TE ELEONORA... AP 2+1..!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim