Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4371
Durrës , 1884
Elbasan , 680
Vlorë , 670
Fier , 625
Korçë , 498
Shkodër , 391
Lushnjë , 293
Berat , 292
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 20:55 ,

Shitet Shtepia!

Numri i dhomave: 3
Sot 20:45 ,

Shtepi private 1 katshe ne Kucove

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 20:38 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:19 ,

Jepet shtepi me qera Ali Demi

220 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:14 ,

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
Sot 18:44 ,

OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 18:00 ,

SHITET SHTEPI NE PATOS

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:36 ,

OKAZION NE ALI DEM... AP 2+1..!!

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 17:29 ,

Shtepi plazhi

3 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:27 ,

Okazion shitet shtepi 3+1

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim