Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 4338
Durrës , 1947
Elbasan , 709
Vlorë , 706
Fier , 660
Korçë , 521
Shkodër , 408
Berat , 307
Lushnjë , 306
Shfaqni të gjitha
Dje 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

109 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
24 Jan 15:21
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

92 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 20:34
Linku:
,

Shitet Shtepi e mobiluar 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 08:49 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

155 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 08:47 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 08:45 ,

Shtepi private ne Shitje

96 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 08:44 ,

Shtepi ne shitje

73 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 08:43 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 08:40 ,

Okazion shtepi me 1500 m2 Kamez 148 000 Euro

148 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
Sot 08:37 ,

Shtepi banimi + toke

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 160
Sot 08:28 ,

Shitet apartment 3+1+1

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:24 ,

Super apartament 3+1

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:23 ,

Apartament 2+1 Super Komplaksi MARGA

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 08:22 ,

SHITET VILA BASHKE ME TRUALL NE NISHTULLA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 08:07 ,

shitet apartamenti 2+1+2

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:05 ,

Shtepi ose nderrohet

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 07:55 ,

Okazion

250 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:40 ,

Shitet Vila 300m²/ dhe 5500m² Tokë!

1 000 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sot 06:40 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 06:40 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 05:54 ,

Shitet stepi private

75 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 02:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 02:16 ,

Shtepi Private Plepa,-Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 01:32 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Dje 23:13 ,

Shtepi ne Shitje����

150 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Dje 22:51 ,

Shitet shtepi private 10min larg qendres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Dje 22:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 22:04 ,

Shiten 2 shtepia private

120 000 EUR

Dje 21:49 ,

OKAZION. APARTAMENT 2+1. 80 M2

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 21:36 ,

Shitet shtepi bashke me dyqan

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2


Në fillim