Gjithë Shqipëria | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 332
Durrës , 249
Korçë , 80
Elbasan , 70
Fier , 55
Shkodër , 55
Pogradec , 48
Vlorë , 46
Lezhë , 40
Shfaqni të gjitha
Sot 19:11 ,

Shitet 7+2

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 18:39 ,

Shitet shtepi 2 kate ne Dergut

155 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 18:07 ,

shitet shtepi dy katshe me ipotek

120 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 17:00 ,

Shtepi ne Tirane

115 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 15:59 ,

Me läuten jj

Numri i dhomave: 6
Sot 13:41 ,

Shtepi e Gurite Himare Fshate

200 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 12:45 ,

Shitet Vile Rr. 3 Vellezerit Kondi

270 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:07 ,

nderrim

130 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:49 ,

Shitet ndertesë 2 katëshe

8 500 000 LEK

Numri i dhomave: 8
Sot 11:41 ,

SHITET NDERTESE DHE TRUALL

Numri i dhomave: > 10
Sot 10:48 ,

Vile per shitje e investuar.

400 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 09:13 ,

OKAZION

128 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 01:14 ,

Shitet ndertesa

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
Sot 01:05 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Dje 23:13 ,

SHITET SHTEPI KARABINA

100 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 21:05 ,

Shitet Shtepia . OKAZION !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Dje 16:21 ,

Shtepi durres

Numri i dhomave: 8
Dje 15:21 ,

Shitet Shtepia✅

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 80
Dje 13:37 ,

Shitet ndertese 200m katror

75 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 11:49 ,

Ndertes ne Sarande.....Me Hipotek!!!!

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
Dje 11:41 ,

OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Dje 11:20 ,

Shitet Shtepi . Rruga: Vehbi Hoxha

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Dje 11:20 ,

SHTEPI 2 KATESHE ME 5000 M2 TOKE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:32 ,

Shtepi Private plazh

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
Dje 09:31 ,

Shtepi private ne plazh

95 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Dje 06:43 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
26 Jan 15:57 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
26 Jan 10:50 Agjent për shitje të pronës ,

Shtepi dhe toke ne autostrade

110 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 110
26 Jan 03:44 ,

Shtepi private 2 kateshe ne Kukes

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Jan 21:24 ,

Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

40 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
25 Jan 18:10 ,

Shtepi ne Pogradec

199 890 EUR

Numri i dhomave: 10
25 Jan 17:42 ,

Shtepi 2 kate +oborr+dyqan korce

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
25 Jan 14:49 ,

Shtepi ne shitje

79 000 EUR

Numri i dhomave: 6
25 Jan 13:41 ,

Okazion

80 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Në fillim