Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 730
Durrës , 493
Elbasan , 187
Shkodër , 150
Korçë , 142
Pogradec , 124
Fier , 113
Vlorë , 106
Lezhë , 71
Shfaqni të gjitha

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:35 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Sot 00:30 ,

Shtepi ne kombinat

200 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 20:08 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:59 ,

Shtepi

Numri i dhomave: 8
Dje 19:11 ,

Shitet shtepi 3 kate

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 18:02 ,

Shtepi ne shitje.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 17:25 ,

Shtepi private ne plazh

112 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 17:20 ,

Private beach house 10 room

112 500 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 12:12 ,

SHITET VILE 2 KATE

120 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 09:04 ,

2 shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 09:04 ,

500m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 08:03 ,

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 07:26 ,

Shtepi Antike Lagja Kala

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
11 Gush 15:38 ,

Shitet, Godinë 3-Katëshe, Ish Këneta, Durrës

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Gush 13:05 ,

Shitet Pron

118 000 EUR

Numri i dhomave: 5
11 Gush 12:28 ,

SHITET HOTEL NE ZONEN E PLAZHIT!

1 250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
11 Gush 07:35 ,

Shitet shtepi 2 kateshe në zonen e Kamzes

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
10 Gush 21:18 ,

Okazion. Shitet vile per arsye emigrimi.

330 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
10 Gush 21:03 ,

Shitet vile 2 kateshe prane Shkolles Se Bashkuar

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
10 Gush 18:52 ,

Shitet vile 3 kateshe

Numri i dhomave: 5
10 Gush 18:31 ,

Shtepi

1 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione