Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Durrës , 104
Tiranë , 90
Elbasan , 23
Fier , 22
Korçë , 20
Vlorë , 20
Pogradec , 15
Shkodër , 13
Lushnjë , 12
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 13:35 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 12:55 ,

Dyqan

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 70
Sot 12:55 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
23 Nën 15:27 ,

Bujtine ne qender te Korces

Numri i dhomave: > 10
22 Nën 18:51 ,

Vile ne Durres plazh

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Nën 16:37 ,

Okazion!! Shitet ndertese 4 kateshe + toke

449 900 EUR

Numri i dhomave: > 10
19 Nën 18:29 ,

Super vilë!

40 000 000 LEK

Numri i dhomave: > 10
18 Nën 07:54 ,

VILE 2-KATESHE

Numri i dhomave: > 10
17 Nën 09:54 ,

Shtepi private

1 LEK

Numri i dhomave: > 10
17 Nën 01:11 ,

Shtepia shitet

140 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
14 Nën 18:29 ,

Vile 4- kateshe ne Tirane. MUNDESI NDERRIMI.

450 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
08 Nën 21:24 ,

SHTEPI PRIVATE NE POGRADEC

42 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Nën 20:16 ,

shtepi e re ne shitje me tapi.

150 000 EUR

Numri i dhomave: 10
08 Nën 10:53 ,

OKAZION SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE POGRADEC

200 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
29 Tet 10:26 ,

Shtëpi 2 kat panoramike Himarë

410 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Tet 11:15 ,

Kerkohen prona per blerje!!!

9 999 999 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
26 Tet 20:39 ,

Shitet HOTELI me hipotek plazh durres

400 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
23 Tet 12:40 ,

OKAZION!!! Shitet Shtepia e mobiluar.

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
22 Tet 12:51 ,

Ndertes ne Sarande.....Me Hipotek!!!!

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 10
21 Tet 23:54 ,

Shtepi private

1 600 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Tet 20:26 ,

Shtepi ne shitie 4 kate me 1000m² tok

260 000 EUR

Numri i dhomave: 10
16 Tet 19:16 ,

Shtepi ne shitie 4 kate

260 000 EUR

Numri i dhomave: 10
07 Tet 14:11 ,

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 170
03 Tet 21:53 ,

SHITET VILA

200 LEK

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
20 Sht 15:03 ,

KERKOHET FIRME NDERTIMI

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
19 Sht 13:19 ,

Vil

300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
17 Sht 21:12 ,

Shitet Shtepi bashke me truall 1200m katror

100 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 120
11 Sht 23:31 ,

Vile 2-kateshe.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 10
07 Sht 17:36 ,

Okazion shitet shtepi ose me ndrim

Numri i dhomave: 10
07 Sht 12:54 ,

Shtepi ne shitje

Numri i dhomave: > 10
07 Sht 10:34 ,

Shiten Apartamente

40 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Sht 09:55 ,

Shtëpi edhë tokë

300 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
26 Gush 19:07 ,

Shitet shpia

Numri i dhomave: > 10
26 Gush 18:59 ,

Shtepi private dykateshe

Numri i dhomave: > 10
14 Gush 12:46 ,

OKAZION SHTEPI TE SHKEMBI KAVAJES

100 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
09 Gush 19:40 ,

Ndertese 200m katror

75 000 EUR

Numri i dhomave: 10
07 Gush 14:48 ,

Vile ne shitje

Numri i dhomave: 10
27 Korr 15:33 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: > 10
11 Korr 22:00 ,

2 shtepi dhe 4800 m2 toke ne maminas

200 000 EUR

Numri i dhomave: 10

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim