Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4384
Durrës , 1887
Elbasan , 682
Vlorë , 670
Fier , 625
Korçë , 498
Shkodër , 394
Berat , 293
Lushnjë , 293
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

30 Nën 18:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 14:51 ,

Shitet Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:34 ,

Apartament Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 14:27 ,

SHITET SHTEPI NE PATOS

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:24 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 14:22 ,

Shitet apartament ne zonen e ish Bllokut

189 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:03 ,

SHITET

130 000 EUR

Sot 13:44 ,

Shitet Delijorgji 2+1+2+mobiluar

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:23 ,

Shtepi 2+1 ne shitje 120 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:19 ,

shtepi (okazion)

45 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 12:49 ,

SHITET APARTAMENT 2+1

53 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:41 ,

Shitet

165 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:28 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:26 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:23 ,

Shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:19 ,

shitet shtepi private ne durres lagjia 17

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:59 ,

Okazion shitet shtepi 3+1

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 11:56 ,

SHITET AP 3+1 I KTHYER NE 2+1..NE ALI DEM..!!

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 11:54 ,

SUPER OKAZION TE 5 MAJI ...AP 2+1 ..!!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 11:40 ,

Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Elbasanit

159 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:29 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 11:28 ,

Apartament 110 m2 prane Liceut Artistik

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:27 ,

Shitet apartament 2+1 plus bodrum, Stadiumi Dinamo

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:27 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 11:18 ,

Okazion Apartament 1+1 tek 21 Dhjetori SHITJE

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim