Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4194
Durrës , 1862
Elbasan , 666
Vlorë , 646
Fier , 605
Korçë , 489
Shkodër , 371
Berat , 283
Lushnjë , 281
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 17:27
Linku:
,

Okazion shitet shtepia private !!

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Sot 03:50
Linku:
,

Okazion!!! Shitet/Nderrohet shtepi private

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Sot 17:37 ,

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
Sot 17:37 ,

Shitet shtepia

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:36 ,

Shtrydhese frutash Braun

8 500 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sot 17:00 ,

SUPER SUPER OKAZION NE UNAZA E RE .. AP 2+1 ..!!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:59 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:58 ,

OKAZION TE GJIRI LALZIT.... !! LURA 2 ...!!

67 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 16:54 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 16:47 ,

Vlore, shitet 1+1 per 38,500 Euro

38 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 16:46 ,

Shitet 2+1 ne Lungomare

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:45 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Lungomare

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 16:41 ,

SUPER OKAZION TE LIQENI I THATE .. AP 2+1 ..!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 16:35
Linku:
,

OKAZION Ambient ne Shitje

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:33 ,

SUPER SUPER OKAZION TE SPITALI NR 5 ..AP 1+1..!!

51 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 15:51 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 15:50 ,

Shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 15:49 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim