Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4355
Durrës , 1878
Elbasan , 677
Vlorë , 667
Fier , 621
Korçë , 497
Shkodër , 390
Lushnjë , 291
Berat , 290
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

24 Nën 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 02:57 ,

shitet shtepia dy kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 00:06 ,

Shtepi&ambient biznesi

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 23:10 ,

Shtepi 2+1 ne shitje 120 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 22:16 ,

shitet 2+1 tek kompleksi Panorama

185 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:50 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 21:40 ,

shtepi ne patos afer qendres per biznes nderoj

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 21:29 ,

Shitet apartament 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:27 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Dje 21:22 ,

Shitet 2+1+2 ne Lungomare

93 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:22 ,

Shitet 2+1 ne Lungomare

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:21 ,

Lungomare - Shitet apartament 2+1 ne vije te pare

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 21:21 ,

Shitet super apartament 2+1+2 ne Vlore

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Dje 21:19 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:19 ,

Radhime shitet 1+1, 54 m2

51 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 21:18 ,

Perballe stadiumit Flamurtari shitet apartament 13

117 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 21:16 ,

Lungomare - Shitet 2+1, 95 m2

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:13 ,

Shitet 2+1, Skele, Vlore

61 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:12 ,

Shitet shtepi

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 20:33 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 19:59 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 19:58 ,

Shitet Delijorgji 2+1+2+mobiluar

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:32 ,

Tiranë shitet shtëpi private te Kthesa e Kamzës

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:32 ,

Apartament Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Dje 19:27 ,

Shtepi ne Korce okazjon

57 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 18:51 ,

Shitet apartament 2+1+2 prane Unazes!

99 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:45 ,

Okazion shitet shtepia private !!

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 18:16 ,

OKAZION TE GENER 2.. AP 3+1..!!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 18:02 ,

Shitet apartament ne zonen e ish Bllokut

189 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 18:02 ,

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kinostudjos

48 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Dje 17:40 ,

Shtepi private ne Fier

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim