Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 4338
Durrës , 1876
Elbasan , 675
Vlorë , 664
Fier , 619
Korçë , 497
Shkodër , 386
Lushnjë , 291
Berat , 289
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 23:17
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 19:56 ,

Okazion!! Apartament (2+1) i mobiluar

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:23 ,

Shitet ose nderrohet apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:16 ,

Shitet shtepi ne patos Okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 19:12 ,

Tiranë shitet shtëpi private te Kthesa e Kamzës

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 19:01 ,

Shitet Delijorgji 2+1+2+mobiluar

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:38 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 18:38 ,

Shtepi private

90 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Sot 18:38 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sot 18:36 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 18:28 ,

Shtepi ose nderrohet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:28 ,

Shitet

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:26 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Sot 18:08 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
Sot 17:55 ,

Dyqan

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 70
Sot 17:49 ,

SUPER OKAZION NE ASTIR...AP 1+1..!!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:44 ,

OKAZION MBI KOMUNEN E PARISIT

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:30 ,

Shitet shtepi Fushe-Kruje

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Sot 17:30 ,

OKAZION PRAN VILES GOLD.. AP 2+1..!!

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:26 ,

SUPER OKAZION NE FRESK .. AP 1+1 ..!!

30 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim