Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 998
Durrës , 394
Elbasan , 182
Korçë , 162
Fier , 138
Vlorë , 136
Shkodër , 85
Pogradec , 69
Lushnjë , 56
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 22:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:11 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ..!! AP 1+1 ...!!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:09 ,

SUPER OKAZION MBRAPA GLOBE....AP2+1...110m2..!!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 18:09 ,

OKAZION TE LURA 2 ... AP 1+1 ..!!

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:06 ,

SUPER OKAZION SHITET GAZONIERE...40m2 ..!!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 18:05 ,

SUPER OKAZION NE KAMEZ

39 140 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:46 ,

SUPER OKAZION NE FRESK .. AP 2+1 ..!!

47 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 17:40 ,

SHITET AP 3+1 NE LAPRAK.....ME HIPOTEK...!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 17:34 ,

SUPER SUPER OKAZION TE SPITALI NR 5 .. AP 1+1 .!!

52 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 17:30 ,

SUPER OKAZION TE FARMACIA 10 .. AP 2+1..!!

84 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 17:21 ,

SUPER SUPER OKAZION NE YZBERISHT ... AP 3+1 ..!!

75 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 17:21 ,

OKAZION TE SELVIA...AP 1+1..!!

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:20 ,

OKAZION TE ATSH ..AP 1+1 ..!!

72 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:13 ,

SUPER OKAZION NE FRESK .. AP 1+1 ..!!

30 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim