Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Korçë , 81
Tiranë , 46
Durrës , 39
Pogradec , 32
Elbasan , 21
Berat , 12
Lushnjë , 11
Fier , 10
Vlorë , 8
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 14:55 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 6
28 Tet 12:58 ,

Shtëpi në shitje në Nish, Serbi

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Tet 12:27 ,

Shitet shtepi banimi (OKAZION)

7 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
27 Tet 08:29 ,

6000€ ����okazion��

6 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Tet 19:09 ,

Shtepi ne vithkuq

2 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
26 Tet 08:43 ,

Shitet shtepi ne lagjien e re, Korce

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
23 Tet 19:37 ,

Shtepi ne Korce okazjon

57 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Tet 13:36 ,

Vilë në kodër OKAZION

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
17 Tet 17:16 ,

SHTEPI QE SHITET

108 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
11 Tet 14:34 ,

Shtepi ne Tirane

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Tet 16:34 ,

Shitet shtepi pogradec

45 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
03 Tet 11:30 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 2
03 Tet 11:18 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 2
01 Tet 16:50 ,

Shitet shtepi

55 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
30 Sht 17:55 ,

Shitet shtepia

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Sht 21:05 ,

shtepi

4 111 LEK

Numri i dhomave: 2,5
26 Sht 12:46 ,

Okazion Shitet shtepia okazion 25€

25 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Sht 16:04 ,

Shitet Vile OKAZION!!!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Sht 21:44 ,

shitet shtepia

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Sht 09:39 ,

Shitet shtepi 2 katshe

1 LEK

Numri i dhomave: 3
04 Sht 09:48 ,

Shtepi ne shitje korce

25 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Gush 20:28 ,

Okazjon shtepi private

Numri i dhomave: 5
25 Gush 17:30 ,

Shitet

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Gush 18:24 ,

Shitet. Shtepia ne afersi te trekendeshi korce

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
17 Gush 16:51 ,

Shtepi private e mobiluar "Pogradec"

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 140
16 Gush 12:09 ,

Shitet shtepi

Numri i dhomave: 2,5
13 Gush 16:41 ,

Shtepia

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
13 Gush 16:25 ,

Shitet shtepia

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
31 Korr 17:39 ,

Shtepi private ne Sheqeras.

27 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Korr 16:59 ,

Shitet shtepi dhe toke ne Fushe Preze

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
16 Korr 10:50 ,

Shitet shtepi pogradec

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
06 Korr 13:28 ,

Shtëpi Për Shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
01 Korr 13:04 ,

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Qer 19:51 ,

Shtepi me qera ose ne shitje 2+1 me 2 ballkon ~110

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
26 Qer 16:21 ,

Shtepi Private

60 000 LEK

Numri i dhomave: 3
24 Qer 00:51 ,

shtepi private

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
24 Qer 00:23 ,

shtepi privete vasil

1 LEK

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
15 Qer 22:15 ,

Okazion

37 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
31 Maj 18:18 ,

Hyrje (2+1) + Dyqan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim