Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 1920
Durrës , 762
Vlorë , 294
Fier , 247
Elbasan , 237
Shkodër , 175
Berat , 116
Lushnjë , 96
Lezhë , 89
Shfaqni të gjitha
26 Jan 20:34
Linku:
,

Shitet Shtepi e mobiluar 2+1

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:21
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

92 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160

Sot 09:27 ,

Shitet shtepi private 10min larg qendres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
Sot 09:25 ,

SHITET VILA BASHKE ME TRUALL NE NISHTULLA

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 08:32 ,

Shtepi private ne Shitje

96 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 08:31 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

155 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 08:27 ,

Shtëpi ne shitje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 07:12 ,

Shitet Vila 300m²/ dhe 5500m² Tokë!

1 000 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Sot 06:49 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
Sot 02:38 ,

Shtepi e kompletuar

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 00:47 ,

Shitet shtëpi private

70 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:30 ,

Shitet kat i PARE OKAZION 3+1+2 tek 21 Dhjetori

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 20:06 ,

Shtepi Shijak

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:43 ,

Apartament Ne shitje ne PATOS !

27 500 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:40 ,

Shitet truall+ ndertese

800 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:35 ,

Shitet shtepi bashke me dyqan

102 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:16 ,

Shitet shtepi private

7 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 17:17 ,

Shitet, Shtëpi Private, Tufinë

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:15 ,

Shitet, Apartament 2+1 Fresku

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:15 ,

Apartament ne pallat

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:40 ,

Okazion shitet shtepia private !!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Dje 16:39 ,

Myslym Shyri Shtepi 110m

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 16:23 ,

Shtepi private

Numri i dhomave: 3
Dje 16:04 ,

Shitet shtepi tek mali i robit durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 15:21
Linku:
,

SHITET VILE 2 KATE+KOPESHT+PARKING PRIVAT+GARAZHD

92 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 12:42 ,

Apartament ne bllok per shitje

144 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 12:35 ,

Shitet apartament 2+1,Astir

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 12:25 ,

Shitet apartament 1+1

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 12:23 ,

shtitet shtepi me toke

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:18 ,

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:56 ,

shitet vile+toke

150 EUR

Numri i dhomave: 4


Në fillim