Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime | Shtëpi

Tiranë , 841
Durrës , 459
Fier , 173
Vlorë , 152
Elbasan , 130
Lushnjë , 104
Korçë , 88
Berat , 75
Shkodër , 68
Shfaqni të gjitha

Sot 09:38 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 09:28 ,

Shitet shtepi 2 + 1 korce 43000 i diskutueshem

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:35 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 08:31 ,

Vile 2 kateshe ne Shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:19 ,

Shtëpi guri në Humelicë , Gjirokastër

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 21:17 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 21:17 ,

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:07
Linku:
,

Shitet Truall dhe Ndertese

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:37 ,

Shitet shtepi private zhupan

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:53 ,

Shitet

97 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 17:53 ,

Shitet ose nderrohet

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Dje 17:44 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 190
Dje 13:17 ,

Shitet shtepi me 1300 m2 toke me hipotek ne PLAZH DURRES

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Dje 12:16 ,

SHTEPI PRIVATE

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 11:25 ,

Shitet apartament 2+1 plus bodrum, Stadiumi Dinamo

135 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 10:47 ,

Okazion, Shitet dyqan+truall

395 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 06:40 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 06:40 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 02:50 ,

Shtepia shitet per arsye se nuk jeton me njeri

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
26 Jan 12:34 ,

Shitet apartament 1+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Jan 00:55
Linku:
,

Shiten nje pal shtepi ne berat 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 20
25 Jan 23:24 ,

SHITEN SHTEPI NE BERAT2+1

Numri i dhomave: 2


Në fillim