Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 400
Durrës , 118
Vlorë , 50
Fier , 42
Pogradec , 18
Lushnjë , 17
Berat , 16
Kavajë , 16
Korçë , 16
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 12:28 ,

Shitet Apartament Luksoz ne Tufine, 200 m2, 165000

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:49 ,

Apartamente ne Sarande/Tirane

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 15:38 ,

Shitet apartament 1+1

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 12:42 ,

SHITET 3+1 KOMUNA PARISIT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:24 ,

OKAZION TE LIQENI I THATE

88 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 12:22 ,

OKAZION TE RENA E HEDHUR

63 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 12:13 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

47 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 12:10 ,

SHITET: Apartament 2+1+2/ zona: "Bulevardi Ri"

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 12:00 ,

SHITET AP 2+1 NE FRESK

72 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:40 ,

OKAZION TE 5 MAJI

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:30 ,

SHITET AP 2+1...78m2.!!

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:29 ,

OKAZION NGJITUR ME KONKORDIN

55 700 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:23 ,

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT.. AP 2+1..!!

82 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 11:19 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 1+1 ..!!

30 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 10:47 ,

OKAZION NE ASTIR

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 17:21 ,

OKAZION TE UNAZA E RE.. AP 2+1...!!

58 800 EUR

Numri i dhomave: 3

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim