Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 492
Durrës , 240
Korçë , 103
Elbasan , 84
Fier , 67
Vlorë , 63
Pogradec , 45
Shkodër , 44
Lushnjë , 43
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 20:09 ,

Apartament 1+1

35 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Dje 19:03 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Dje 18:47 ,

Shitet Apartament 97m². 2+1, 2Toulet , 2Ballkone.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 18:14 ,

SUPER OKAZION TE LIQENI I THATE.. AP 2+1..!!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 18:06 ,

SUPER OKAZION TE LIQENI I THATE .. AP 2+1 ..!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:56 ,

OKAZION TE GENER 2.. AP 3+1..!!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 17:35 ,

SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 TE KODRA E DIELLIT 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 17:25 ,

SUPER OKAZION TE KODRA E DIELLIT 3 .. AP 2+1 ..!!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 16:07 ,

Shes Apartament ne Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 15:38 ,

Shes Apartament ne Tirane

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 14:48 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ..!! AP 1+1 ...!!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 14:16 ,

Shes Apartament ne Tirane

92 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:20 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 1+1 ..!!

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 12:06 ,

Apartment

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 11:58 ,

Apartament 110 m2 prane Liceut Artistik

200 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:56 ,

OKAZION PRAN CASA ITALIAS .. AP 2+1..!!!

61 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim