Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 814
Durrës , 438
Korçë , 170
Elbasan , 149
Vlorë , 145
Fier , 142
Pogradec , 97
Shkodër , 92
Berat , 82
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

24 Nën 17:33
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 02:51 ,

Shtepi e kompletuar

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 20:54 ,

Okazion shtepia

55 LEK

Numri i dhomave: 6
Dje 20:11 ,

***NACIONALE SHIJAK DURRES***

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Dje 18:56 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 18:54 ,

Shtepi Private plazh

110 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Dje 17:42 ,

Tiranë shitet shtëpi private te Kthesa e Kamzës

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 17:15 ,

Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 17:15 ,

Shitet shtepi ne patos Okazion

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:02 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Dje 16:37 ,

Dupleks ne shitje te rezidenca kodra e diellit

177 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:23 ,

Shtepi 72m

78 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 15:54 ,

Shitet vile dy kate,buze detit

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 14:00 ,

Radhime shitet 1+1, 54 m2

51 300 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 14:00 ,

Shitet 1+1 i mobiluar ne Radhime

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Dje 13:27 ,

OKAZION

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 12:33 ,

Shitet

Numri i dhomave: 1
Dje 11:52 ,

Shitet Vile 2 kateshe Okazion

110 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 11:25 ,

OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

49 140 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:17 ,

SHITET AP 2+1...AFER TEG...!!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:14 ,

OKAZION TE RRUGA 29 NENTORI

58 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 11:12 ,

SHITET AP 1+1 MBI KOMUNEN E PARISIT

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:53 ,

SHITET SUPER AP 3+1 NE FRESK

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:34 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3..!! AP 1+1 ..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 10:23 ,

OKAZION PERBALL AMERIKAN 3..!! AP 1+1 ..!!

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 10:18 ,

SHITET AMBIENT PER BIZNES

550 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 10:12 ,

OKAZION TE RRUGA 5 MAJI

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim