Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 971
Durrës , 600
Fier , 204
Elbasan , 188
Vlorë , 153
Shkodër , 140
Korçë , 109
Berat , 96
Lushnjë , 86
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 23:10 ,

Shtepi 2+1 ne shitje 120 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 21:40 ,

shtepi ne patos afer qendres per biznes nderoj

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 20:33 ,

Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:59 ,

Shitet Shtepi Private

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 18:51 ,

Shitet apartament 2+1+2 prane Unazes!

99 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 16:04 ,

Shitet shtepi tek mali i robit durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 15:22 ,

JEPET ME QERA: Apartament 2+1 / zona: Medresesë

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 15:13 ,

Shitet apartament 1+1 te "Ali Demi" 68000 Euro.

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:32 ,

Shitet shtepia

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 14:10 ,

Okazion shitet shtepi 3+1

4 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sot 12:55 ,

Bar Kafe Lounge Muzik live

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:48 ,

Shitet shtepi private

50 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 150
Sot 12:38 ,

Shtepi private

29 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 12:29 ,

Shitet shtepia

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 12:00 ,

Shtepi private me hipoteke

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 140
Sot 10:25 ,

Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:11 ,

shitet shtepi private ne durres lagjia 17

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:59 ,

Shitet shtepi private

Numri i dhomave: 4
Sot 08:36 ,

Shitet kat i PARE OKAZION 3+1+2 tek 21 Dhjetori

98 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 07:59 ,

shpi private me 1000m toke ne VOR(TIRON)

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 05:47 ,

Shitet shtepi 1 kateshe te rruga Siri Kodra

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 22:47 ,

Apartament Kati i 1 Pallat

28 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim