Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 91
Durrës , 67
Vlorë , 59
Elbasan , 48
Fier , 31
Lushnjë , 24
Skrapar , 22
Korçë , 15
Krujë , 14
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Sot 13:47 ,

Shitet apartament 2+1 plus bodrum, Stadiumi Dinamo

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:56 ,

OKAZION TE FRESKU

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:35 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 5
Dje 21:19 ,

Apartament

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:35 ,

SHTEPI 168 M2 ME CERTEFIKAT PRONESIE

8 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 14:28 ,

OKAZION MBI KOMUNEN E PARISIT

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 10:48 ,

SHITET - SHTEPIA

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
28 Tet 18:48 ,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
28 Tet 14:06 ,

Shitet Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Tet 18:24 ,

Shtepi banimi.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
27 Tet 08:29 ,

6000€ ����okazion��

6 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Tet 18:29 ,

Shtepi.1+1+aneks.e mobiluar

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
26 Tet 04:01 ,

Okaziooon...!!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
26 Tet 04:00 ,

Okaziooon...!!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
25 Tet 00:31 ,

Okazion!! Shitet Ambient per Dyqan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Tet 11:08 ,

Shtepi Private

25 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Tet 18:28 ,

Shitet urgjent shtepia

60 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
22 Tet 11:39 ,

Shtepi perdhese e vjeter me obor

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
19 Tet 07:26 ,

Shitet shtëpi private

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
18 Tet 12:37 ,

Vile 3 Katshe, 700 m2 (rruga unazes)

159 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Tet 10:07 ,

Okazion Shtepi 35000€

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
06 Tet 11:48 ,

Shtepi private 95000 euro

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
06 Tet 08:28 ,

Shitet shtepi+truall

68 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
04 Tet 13:18 ,

OKAZION!!!!Shitet shtepi private me truall

41 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
02 Tet 21:52 ,

Shitet shtepia

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 16:01 ,

Shitet Shtepi private me 500m toke

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Sht 09:51 ,

Shtepi ne Korce

Numri i dhomave: 4
25 Sht 10:12 ,

Shitet

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Sht 13:48 ,

Kemi për të shitur

Numri i dhomave: 6
15 Sht 17:00 ,

SHITET SHTEPIA PRIVATE

7 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
09 Sht 10:30 ,

shitet shtepi ne sektor rinia Durres

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
07 Sht 22:35 ,

Shtepi perdhese

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Sht 08:23 ,

Shitet shtepi private

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Sht 07:24 ,

Shtepi perdhese e vjeter me obor

29 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
01 Sht 14:59 ,

Shitet shtepi ne Farke me hipoteke

45 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
01 Sht 09:26 ,

Shtepi banimi ne Sauk te vjeter

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim