Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 101
Durrës , 70
Vlorë , 58
Elbasan , 49
Fier , 33
Lushnjë , 24
Skrapar , 22
Korçë , 16
Krujë , 14
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

Dje 21:21 ,

SHTEPI 168 M2 ME CERTEFIKAT PRONESIE

8 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 18:35 ,

OKAZION vetem per pak dit

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 15:55 ,

OKAZION MBI KOMUNEN E PARISIT

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:30 ,

Shitet apartament 2+1 plus bodrum, Stadiumi Dinamo

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 10:52 ,

Shtepi banimi.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 09:35 ,

OKAZION TE FRESKU

43 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Nën 20:22 ,

Shitet Shtepia 2+1

58 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
27 Nën 16:05 ,

Shitet Shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
26 Nën 20:19 ,

shtepi private

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
26 Nën 14:04 ,

Shtepi ne Tirane

Numri i dhomave: 5
25 Nën 17:40 ,

Shtepi private ne Fier

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Nën 22:53 ,

Okazion!! Shitet Ambient per Dyqan

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Nën 18:43 ,

6000€ ����okazion��

6 000 EUR

Numri i dhomave: 4
22 Nën 17:14 ,

Shtepi private

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
20 Nën 14:48 ,

Shtepi Private

Numri i dhomave: 3
19 Nën 03:53 ,

OKAZION!!!!Shitet shtepi private me truall

41 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
18 Nën 06:54 ,

Shtepi perdhese e vjeter me obor

26 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
17 Nën 22:22 ,

shkozet

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Nën 08:34 ,

Shitet shpia bucimas pogradec

80 000 EUR

Numri i dhomave: 8
13 Nën 14:34 ,

Shtepi private ne shitje 2+1

9 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
13 Nën 10:34 ,

Shitet shtepi + toke

8 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Nën 09:14 ,

Shtepi private ne shitje

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
13 Nën 08:53 ,

Shitet Shtepi private me 500m toke

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Nën 10:14 ,

Shitet Shtepi me hipotek

90 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
10 Nën 10:01 ,

Okaziooon...!!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Nën 10:00 ,

Okaziooon...!!!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Nën 00:46 ,

Shitet shtepi private !!!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
09 Nën 13:06 ,

Shitet toke + ndertese 900m2 total, Kamez, Tirane.

275 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
07 Nën 21:57 ,

Shitet shtepi 70.000 Euro

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
06 Nën 17:17 ,

Shitet shtepi 1+1

56 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Nën 17:17 ,

Shitet urgjent shtepia

60 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
05 Nën 06:28 ,

APARTAMENT 1+1, E MOBILUAR, KATI 1, ELBASAN

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim