Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 3627
Durrës , 1441
Elbasan , 548
Vlorë , 524
Fier , 502
Korçë , 354
Shkodër , 282
Lushnjë , 229
Berat , 221
Shfaqni të gjitha

Shtëpi në shitje dhe me qera. Gjeni shtëpi në shitje në Gjithë Shqipërinë si në Tiranë, Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.

27 Nën 23:44
Linku:
,

2 VILA NE KODER JASHTE TIRANES

110 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5

Sot 06:08 ,

Shitet

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 02:57 ,

shitet shtepia dy kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 01:59 ,

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe 100 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 100
Dje 23:49 ,

Shtepi 2+1 ne shitje 120 m²

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 21:21 ,

SHTEPI 168 M2 ME CERTEFIKAT PRONESIE

8 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Dje 20:38 ,

APARTAMENT 1+1 PRANE PISTA ILIRIA

29 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Dje 20:32 ,

Shitet Delijorgji 2+1+2+mobiluar

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:50 ,

Shitet Shtepia ne Lezhe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 180
Dje 19:46 ,

Shitet apartament 2+1

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:37 ,

Shitet Hyrja

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 19:36 ,

Shtepi private ne plazh

100 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:09 ,

Vile 2Kat dhe papafingo +1000m2 truall ne Tirane

225 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 18:38 ,

Jepet shtepi me qera Ali Demi

220 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 18:35 ,

OKAZION vetem per pak dit

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 18:10 ,

Tiranë shitet shtëpi private te Kthesa e Kamzës

220 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 17:34 ,

SUPER OKAZION NE FRESK ... AP 2+1 ..!!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 17:22 ,

SUPER OKAZION...AP1+1...60m2..!!

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:22 ,

Shitet hyrje 1+1 e rinovuar nga fillimi cdo gje

23 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:22 ,

SUPER SUPER OKAZION NE UNAZA E RE .. AP 2+1 ..!!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 17:21 ,

OKAZION TE GENER 2.. AP 3+1..!!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 17:20 ,

OKAZION TE UNAZA E RE .. AP 2+1..!!

84 680 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:18 ,

SHITET AP 2+1 TE DIGA E LIQENIT...!!

179 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:07 ,

OKAZION TE ISH PARKU KOMPLEKSI ALBA .. AP 2+1 ..!!

99 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Dje 17:03 ,

SUPER OKAZION TE 5 MAJI....AP 2+1..!!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 17:00 ,

SUPER OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT

83 600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dëshironi të zhvendoseni në shtëpi të re? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni shtëpi në shitje dhe me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.

Mijëra njoftime për shtëpi në shitje apo me qera

Nëse je duke kërkuar për shtëpi në shitje apo shtëpi me qera MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.

Shit shtëpi në MerrJep.al 

Posedoni Shtëpi që dëshironi ta shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit  dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.
Në fillim